Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

internetul in viata noastra


Elena

Recommended Posts

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns
daca n-as avea internet as fi mai [ispita], ca poate mi-as face si io timp de [greutati]si n-as mai fi atat de [grasa]. Dependenta nu sint da' cateodata mi se face[xx(]de ce am de facut pe la servici ca [biz]toata ziulica si la sfarsitul programului parca-s[alcool]. S-atunci intru la [dc]sa ma deconectez ca ma duc acasa la [copil]si incepe [disco].Asta daca nu am cumva de [yami]sau alte activitati la fel de nobile... toate bune celor buni!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Internetul imi este util de cele mai multe ori, dar din pacate imi maninca si o groaza de timp ...si nu intotdeauna timpul pe care mi-l petrec in fata monitorului este de cea mai buna calitate... dar deja a devenit un drog ...gasesti mereu o chestie la care sa te zgiiesti si apoi cu toate forumurile si chat-urile intilnesti oameni noi, anonimitatea te ajuta sa depasesti anumite limite pe care altfel ti le-ai impune... apoi e simplu sa-ti iei bilete de avion, sa cumperi carti, haine, sa cauti casa , sa comunici la mine si bune si rele : asta-nseamna Internetul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[V][V][V][V][V][V] Mult prea mult timp petrec pe Internet. Sunt dependenta si nu e bine. E prea MULT: M-am lasta de [hot], [alcool] si [cafea] si cand sa zic ca nu mai am nici un viciu... [V] ... As putea sa fac mult mai multe,sa ies la aer, sa fac ceva in casa, sa am mai multa grija de mine,sa gatesc ceva nou,etc... dar eu stau prea mult pe Net... Laura si papusica din burtik ( 27 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt inca o victima a internetului, si in special a DC. Sotul meu se oftica pentru ca ar vrea si el la calculator si de multe ori il acaparez eu [:D]. Si da, probabil as face mai multe prin casa daca nu ar exista internetul, dar nu imi pare rau deloc! Cu exceptia bblushului, cu care ma joc in detrimentul internetului[:D]. Carmen si bb Matei Gabriel http://community.webshots.com/user/carmen77102
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...