Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce facem noi pentru noi mamicile/


Recommended Posts

Frunzarind prin forum am observat ca discutam de toate si de ori ce ,dar si ca in spatele rindurilor noastre sint mamici pentru care si dusul a devenit un lux.sint hair stilista si vreau sa va ajut pe voi mamicilor (ca si mine fara timp)raspunzindu-va la ori ce intrebari legate de par ca:cazutul parului ,albitul,schimbarea structuri parului,noi culori sau modelele carevar putea sta cel mai bine.mai am vacanta pina in august deci pina atunci voi incerca sa va raspund ,binenteles in functie de timpul meu liber.P .S ;mult suces in toate mamicilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ai venit printre noi,Alexias[flo].Hai ca intreb eu,daca tot esti asa de draguta si ne lasi sa tabarim pe tine,caci te asigur ca o sa ai destule "cliente" [:D].Deci: sint gravida in primul trimestru si, nedorind sa asaltez bbu cu substante chimice, vreau sa-mi vopsesc parul cu vopsea pe baza de hena.Care este diferenta intre ea si o vopsea normala, ma refer la durabilitate? Imi poate afecta pielea capului,avind in vedere ca am dermatita seboreica? Cam atit am avut de intrebat,multumiri anticipate [bis] Iren[gravi]&Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sar si eu cu o intrebare fuga-fuga. Cum scap de culoarea neagra din par? Altfel decit asteptind sa-mi creasca parul... Vreau sa ma fac satena. Multumesc, Andrada PS Am incercat sa ma ma vopsesc cu sampoane colorante dar fie nu prind fie ramin pe par (ma refer la culoarea neagra) L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna alexias, bine ai venit [flo]. Sar imediat [hop] cu o intrebare: par moale, lung (ajung rar la coafor; cu par foarte scurt nu-mi sta bine), vopsit (nu se poate fara pentru ca se vad firele albe [q] ), des inca dar care cade cam mult in ultima vreme. Crezi ca daca il tund pana la umar (sa mi-l mai pot prinde in coada ca sa nu intre Diana in el) ar fi o posibila solutie ca sa nu-mi mai cada atat de mult? Si daca tot ai dat un deget ... o a doua intrebare: ce culori mai sunt acum "la moda" pentru par? Multe multumiri! Laura http://photos.yahoo.com/laura00ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu! Eu sunt roscata...tunsa recent scurt...problema mea: eu vreau sa redevin blonda pentru este culoarea care ma prinde, zic eu, cel mai bine...ce sa fac sa scot roscatul pe cale naturala..adica sa-mi tot tund parul pana iese tot roscatul sau pot sa-mi decolorez parul...sau mai bine niste suvite blonde... Tu ce zic cum ii cel mai indicat? Stii ce m-ar mai interesa...ce culoare se poarta anu' asta? eu am auzit ce rosul...e adevarat? Mersi mult http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa repar culoarea "morcov" din par (la baza sunt satena deschis si am vrut sa fiu blond inchis)? De obicei nu trebuia sa ma decolorez... dar dupa o pauza de 2 ani in care nu m-am vopsit... surpriza!!! Nu mi-a iesit culoarea! Dupa cate saptamani ma pot revopsi? Care e diferenta intre o vopsea cu amoniac si una fara? Adica de ce ar dauna amoniacul parului? Si te rog zi-mi o masca f buna pentru par vopsit! Multumesc! ~~ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Andrada
Sar si eu cu o intrebare fuga-fuga. Cum scap de culoarea neagra din par? Altfel decit asteptind sa-mi creasca parul...
...si pe mine ma intereseaza cel mai bun si rapid mod de decolorare a parului din negru-albastru spre ceva mai deschis. Multumesc[flo] Saphir [gravi] 38 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hopa si eu, abuzez de bunavointa ta! eu am parul f drept natural f inchis la culoare si gros (ca si asiaticele), negru gri-albastrui, uneori cu reflexe rosiatice si tenul fff alb, sprancene grosute negre in ton cu parul, am ochii caprui si m-am saturat de culoarea parului meu. Ce culoare imi sugerezi si cum sa procedez ca sa o si intretin? am fata rotund-ovala si as vrea sa stiu si ce stil de freza ar fi mai potrivita. miii de multumiri si pupici, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...