Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Patch anticelulita


Recommended Posts

Stiam cindva ca era un patch anticelulita de la Yves Rocher. Pe vremea aia eram burticoasa si nu ma interesa, iar acum, cind imi ard degetele sa il cumpar, nu mai stiu cum se chema. Are cineva idee? http://community.webshots.com/user/emma_ana http://community.webshots.com/user/emma_ana_musat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tu crezi draga in vrajelile aste cu patchuri!? Singurul raspuns este: aerobic si body building. Si breast implants. . huh. . si dieta la sange. . .adica. . fara franzele, dulciuri artificiale si mancare tipica de craciun, sarmale si pizza. . Uitati-va la Lucia din Columbia ce corp are. . . AK avertisment: fara linkuri la site-uri de calitate indoielnica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de iuliana
Stiam cindva ca era un patch anticelulita de la Yves Rocher. Pe vremea aia eram burticoasa si nu ma interesa, iar acum, cind imi ard degetele sa il cumpar, nu mai stiu cum se chema. Are cineva idee? http://community.webshots.com/user/emma_ana http://community.webshots.com/user/emma_ana_musat
Stiam ca sunt 3 PATCH SYSTEM: - Control Stick - Ice Impact (un fel de spray ) - Intensiv Patch Gel Eu nu mai folosesc demult produsele YR ca nu-mi plac. ~~ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by AK
Tu crezi draga in vrajelile aste cu patchuri!? Singurul raspuns este: aerobic si body building. Si breast implants. . huh. . si dieta la sange. . .adica. . fara franzele, dulciuri artificiale si mancare tipica de craciun, sarmale si pizza. . Uitati-va la Lucia din Columbia ce corp are. . .
...Si ce-ar fi sa-ti pastrezi sarcasmul si linkurile fierbinti pt.colectia personala?[}:)] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mate, daca o femeie in bikini si fara bikini este "porcoasa" inseamna ca si la plaja de nudism la mare toate femeile sunt "porcoase". Mai tineti minte privelistea de pe malul lacului Techirghiol cand mergeati cu trenul la mare?! Era plin de personaje "porcoase" pline de namol. . Cat despre patchuri, m-am lamurit de la cel antinicotina ce frectie la picior de lemn reprezinta. . .Bani aruncati pe geam pe surogate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by AK
Mate, daca o femeie in bikini si fara bikini este "porcoasa" inseamna ca si la plaja de nudism la mare toate femeile sunt "porcoase". Mai tineti minte privelistea de pe malul lacului Techirghiol cand mergeati cu trenul la mare?! Era plin de personaje "porcoase" pline de namol. . Cat despre patchuri, m-am lamurit de la cel antinicotina ce frectie la picior de lemn reprezinta. . .Bani aruncati pe geam pe surogate.
muhahahah... incearca tu nicoderm cu cel puin 10 tigari pe zi.... si mai stam de vorba.... la morga.... apa de ploaie.... adevarul ca esti cam agresiv/a....si nu da bine[xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro: Eu am zis initial ca tot fitness-ul este de baza ca si dieta si am dat un link cu o columbianca care chiar face fitness (de altfel se vede). Din acest motiv nu am inteles de ce poze cu o femeie superba la corp (si goala in unele poze) sunt calificate drept "porcoase". Eu explic mai direct niste lucruri (ca asha e firea mea) si mai putin "dulce si feminin" pentru ca sunt baietzel..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by AK
Tu crezi draga in vrajelile aste cu patchuri!? Singurul raspuns este: aerobic si body building. Si breast implants. . huh. . si dieta la sange. . .adica. . fara franzele, dulciuri artificiale si mancare tipica de craciun, sarmale si pizza. . Uitati-va la Lucia din Columbia ce corp are. . .
Da` lucica asta oare cati copii o facut maica? si asa tanara si cu silicoane... au au au [balcon] ~~ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...