Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Patch anticelulita


Recommended Posts

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Silky contouring cream folosesc de 3 saptamani, sunt super multumita, dupa 7 zile am vazut rezultate clare, si nu fac gimnastica, sau chestii gen aerobic. Deci alt motiv nu am... 3D Body Definition Serum mi l-am comandat, dar nu-l pot folosi din cauza de sarcina, insa 2 zile m-am simtit tare bine cu el, o senzatier de moale, parfumat si catifea. Eu zic sa-ti comanzi, nu cred c-o sa ai insatisfactii. ..[cool] Sa fiti iubiti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu am zis ca eu arat ca George Clooney sau Pierce Brosnan, ca si eu muncesc din greu sa tin regim (ca am luat niste kg in plus) si merg la sala unde trag de fiare pana ma ia ametzeala. Nu de alta dar poate mai joc si eu in vreun film / reclama ca de doi ani nu am mai facut nimic. Poza nu pot sa pun ca nu exista optiune de asha ceva in forumul acesta, si chiar daca as pune cine stie ce vorbe mai mi-ar iesi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by AK
Poza nu pot sa pun ca nu exista optiune de asha ceva in forumul acesta, si chiar daca as pune cine stie ce vorbe mai mi-ar iesi.
heeeeeeeee chiar asa??? nu numai ca-ti poti pune poza la profilul personal dar poti sa-ti faci si album[:D] acu ca stii ne dai pozaaa?:-))))) "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by AK
si eu muncesc din greu sa tin regim si merg la sala unde trag de fiare pana ma ia ametzeala.
...Siiiii?Ti s-au facut pectoralii si funduletzu ca ale Lucicai?[:o)] Po' sa pui linistit poza;suntem mormant!nici o vorbulitza nu zboara de-aici![:D] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...