Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ajutor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
daca as fi in locul tau nu as renunta pentru numic in lume la DOMINIC. Si daca nu se asorteaza cu nimic, de ce trebuie neaparat sa fie doua prenume? Subscriu: luca, matei si david sunt deja prea frecvent folosite semneaza bibi, mama lui DAVID[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sergiu Florea Calin Florea ce zici? Baietelul unei foste colege se numeste CODRAT ( e si in calendar). Si nu pricep din ce cauza nu puteti sa-i ziceti Claudiu. Exemplu concret: Sotul meu se numeste Gheorghe , tatal lui se numeste tot Gheorghe iar bunicul lui din partean tatalui se numea tot Gheorghe. Nu e interzis de lege!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu-i pui doar un nume? e mult mai practic asa , si asa cel de-al doilea nume nu prea stiu de ce se pune ...ca tot nu te striga nimeni pe numele ala (si eu am doua, si de multa ori aud, dupa ce cineva le vede scrise pe amindoua... nu stiam ca te cheama si asa... ), doar sa ai mai mult de completat la formulare.... Eu as pune un singur nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place ca am 2 nume si chiar le scriu cu placere pe ambele atunci cand complectez vreun document...sincer spun... Si apropo de chestia ca nu vrem sa-l cheme ce pe sot...Claudiu...amvem noi asa un fix...Cum te cheama? Ca pe tata? Si pe tata cum il cheama? Ca pe mine...samd...[:D][:D][:D] si plus de asta cum suna...mama: Claudia, tata:Claudiu, bebe: Claudiu...familia Clau[bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...