Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tabieturi?


Recommended Posts

...obiceiuri, apucaturi...cum vreti sa le ziceti....justificate sau nu, fara rost sau nu... O data mi-a zis maica-mea ca am inceput sa am tabieturi de fata batrana ([:D]noroc ca m-am maritat)...ca de exemplu: nu beau dintr-un pahar pana cand nu il studiez amanuntit si nu are nici o urma de nimic...[:D], nu ma bag in pat pana nu-mi bat si infoi pernutzele puisor...si pana nu-mi gasesc inimioara de plus primita de la sotul meu...fac crize cand cineva imi schimba locul anumitor obiecte sau imi schimba setarile la computer/telefon...chestii d'astea...mai are cineva asa ceva sau sunt io nebuna? V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu am tabieturi. Uite eu in fiecare dimineata trebuie sa-mi beau cafeaua in liniste si numai pe un fotoliu din sufragerie. Si gandeste-te ca ma trezesc in fiecare dimineata la 5,30 chiar daca plec la servici la ora 7[alcool]ca sa am timp vreo 15 min sa-mi savurez cafeaua in liniste. Si eu cand ma bag in pat seara trebuie sa-mi infoi pernutele puisor[:D] gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tabieturi?Cred ca toti avem,dar poate ca nu ne dam seama?[alcool] Deci eu nu pot sa-mi incep ziua si nu poate discuta nimeni(nici mama,nici sotzu,singuru pe care-l tolerez dimineata e maztul) pana nu-mi beau cafeaua din cana mea preferata,in coltul din stanga al canapelei [cafea].Apoi daca-mi schimba cineva ceva in telefon morrrrrrrrr,imi vine sa-l iau la bataie,nu alta.Nu plec din casa(nu conteaza ca ma grabesc,ca o sa intarziu la munca) pana nu-mi fac dush...nu pot si pace!Iar seara la culcare....e alta poveste....imi aranjez pernutzele,patura trebe sa stea intr-un anumit fel....si multe altele,marunte care nu stiu daca sunt tabieturi sau mofturi?Ca sa nu mai zic de cremuitul dupa dush,prosoapele la baie trebuie sa stea intr-un anumit fel....[:D][:D] Ei noi sa fim sanatoase ca cine ne iubeste ne iubeste si asa cu tabieturi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acina , eu chiar ma dau jos din pat sa indrept coltul la covor sau sa asez o perdea care sta "nu-stiu-cum" [xx(] alte tabieturi? seara, inainte culcare trebuie sa beau neaparat o cana de lapte ... au fost seri in care am adormit inainte si peste noapte parca imi lipsea "ceva". [:o)] hainele in sifonier si rufele pe sarma trebuie sa stea unele langa altele de aceeasi culoare si ... cand sunt de culori diferite ... trebuie sa se asorteze ... [;)] ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...