Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tabieturi?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] apai am o gramada: la mine in casa trebuie sa fie toate lucrurile la locurile lor si eu ma dau jos din pat sa ridic o scama, aranjez perdeaua, covorul etc dimineata primul lucru pe care il fac este patul, nu las niciodata vase nespalate, am tot felul de prafumuri pentru camera ....[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Mai fetelor , voi n-aveti incarcare, si-un copil mic atirnat de git[mamica]. Cu el nu am timp sa vad nici coltul covorului intors, nici faldurile perdelei ca nu stau drepte, nici sa-mi infoi perna la culcare. Incerc , totusi, sa-mi beau linistita cafeaua de dimineatza pregatita de sot, lasata in canutza preferata... [:p] Mai degraba pisica mea are tabieturi.[pis] Eu nu vad nimic rau in a avea tabieturi, apucaturi, cum le spui tu Vic, daca nu deranjezi pe nimeni si tu te simti bine.[pup] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu am tabieturi garla...Cred ca toata lumea are. Sa-mi verific mailul in fiecare dimineata, inainte de a face orice altceva, sa-mi cumpar revistele preferate si sa le citesc din scoarta in scoarta, sa particip la concursuri (asta e mai mult o manie, decat un tabiet, e mania omului care desi nu castiga, se indarjeste sa participe), sa fac planuri pe care nu le respect, sa visez cu ochii deschisi etc. Si lista poate continua..[bis][bis][bis] "I shall be telling this with a sigh Somewhere ages and ages hence: Two roads diverged in a wood, and I-- I took the one less traveled by, And that has made all the difference."(Robert Frost)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehe...am multe nebunii dintr-astea ! Ca si Victoria aceea cu paharul, ba il mai si miros. [:D] Ca multe altele, dupa cum observ, ma dau jos din pat sa aranjez un fald la perdea sau coltul covorului. Pur si simplu nu ma pot abtine ! [bang] In dulap, bluzele, tricourile sunt aranjate pe grupe de culori. Pe balcon intind rufele tot pe culori(ca doar,asa le si spal!) si tot asa le pun si carligele(asa imi vine, nu am ce sa fac!). [V] Nu suport vase murdare in chiuveta si ma spal pe maini foarte des ! [^] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carmenutza si nu pot sa fumez ..pe uscat..adica fara suc, cafea..vin si io in azil..[bang] Carmen si bb Maya Alexia
Daaaa, asta imi scapase..nici eu nu pot baga tigara in gura daca nu am in fata o cafea sau suc... AAA, si matza are tabieturi la noi...dupa ce-si face treaba in tavitza o zdrangane mai ales noaptea pana te scoli kior de somn sa i-o speli, ca nu poate face decat in vas curat&dezinfectat....buba la cap.... Tiii, ce ma bucur ca nu-s singura cu fixuri... V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand buna tuturor! [cheers] Va citesc de ceva vreme dar pana acum nu m-am incumetat sa si scriu. De ce o fac acum? Nu stiu, pur si simplu mi-a picat cu tronc subiectul [8D] M-am gandit la tabieturile mele, si am gasit cateva... Iar citind raspunsurile am realizat inca si alte tabieturi pe care le am dar de care nu am fost constienta [:D] Si sa nu o mai lungesc: - seara inainte sa sting veioza/lumina/lumanarile sau ce o fi, trebuie sa beau o gura de apa. Am in permanentza langa pat o sticla cu apa... (in facultate am molipsit-o si pe colega de camera [:D] ) - si la mine in dulap bluzele si tricourile sunt aranjate pe grupe de culori, si pe categorii de grosime - nu pot dormi daca usa la dormitor nu e inchisa - dimineatza nu fac nimic (la birou) pana nu imi beau cafeaua, si daca trebuie sa fac cumva ceva urgent, sunt profund iritata [:D] - dupa masa, nu pot sa stau la desert sau cafea, etc daca nu strang mai intai masa - dupa ce imi instalez/reinstalez sistemul, in primul rand imi aranjez icoanele pe desktop. Cele care tin de net si de mediile de dezvoltare sunt intotdeauna in dreapta, restu' totul in stanga Nu mai imi amintesc altele acum, dar sigur mai sunt [;)] Weekend placut va doresc tuturor! Adriana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...