Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tabieturi?


Recommended Posts

Fetelor m-ati lovit sub centura cu subiectul! Sotul meu a inceput sa rada in hohote cand l-a vazut. Inainte de Dariutza, i-mi placea ca totul sa fie la dunga. Chiar si un fir de praf ma scotea din minti. Acum, [V] doar reusesc sa pastrez ordine in casa. Singurele tabieturi care mi-au mai ramas sunt cafeluta de dimineata, obligatoriu clocotita si cu 2-3 tigari [ups] si masa de seara in sufragerie, la televizor. Sanatate!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am si eu tabieturi: primul lucru pe care il fac cand ajung la servici e un ceai verde, urmat de consultarea site-urilor de joburi romanesti. Cand iau Formula As sambata, prima data citesc horoscopul. Nu suport ca receptorul, la telefonul fix, sa fie pus astfel incat firul sa incolaceasca telefonul. Imi place sa tin colectia de ziare si reviste proaspat cumparate, in curs de lecturare, la indemana, si adica... sub pat, spre disperarea sotului. Nu-mi place cand cineva pune franzela cu fundul in sus. Sa va mai spun? Sunt dificila?! Melina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by acina
Fii si tu mai relaxata. Oricum nu e asa grav ... am auzit de peroane care se dadeau jos din pat sa indrepte un colt de covor.[;)] Anca
...buahahah...asta mi-s eu...da io nu indrept coltul covorului,ma duc la aragaz(inca o data) sa controlez daca l-am inchis bine,apoi in camera fetei sa vad daca e invelita...:-)de multe ori fac astea dupa ce trag un pui de somn de fo juma de ora:-)))) Ortansa-de[copil][copil]X mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai am unul. Inainte de culcare stau pe buda ...mult , ca , chipurile sa mi se goleasca vezica pina la ultima picatura , sa nu am nevoie noaptea la baie ca daca-mi stric somnul nu mai adorm... parca de picatura "stoarsa" m-as scula eu noaptea?!... dar ce sa-i faci , nu te pui cu mintea rumanului...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu imi zice uneori ca sunt obsedata.Jucariile copilului le aranjez de foarte multe ori pe zi(le pun la locul lor),chiar daca el tot de atatea ori le imprastie.De multe ori nu-l las sa mai scoata jucarii sa nu le imprastie.Cu coltul covorului e la fel.In baie de fiecare data cand ma spal pe maini la chiuveta sterg robinetul cu o carpa uscata ,moale ca sa nu ramana cu pete,sa fie stralucitor.Micutul meu de 1 an si 10 luni deja ma imita cu chestia asta.Sotul meu are o vorba(fiind obsedata cu curatenia):"ar trebui sa stai intr-un glob de sticla". alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...