Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

scoala fara frecventa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor de ce sunteti rautacioase? Intrebari si zambete zeflemiste![xx(] Incercati sa empatizati cu persoana care va cere sfatul si nu sa ii luatzi profilul personal la purificat. Poate ca a scris asa ceva (declarant vamal) de rusine sau pt ca se astepta la reactii de genul asta daca spunea "fara scoala" sau "cu 3 clase". Erati mai multzumite atunci? Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca ce am scris eu mai devreme vi s-a parut rautacios, sau am jignit-o pe Julia, imi cer mii de scuze, dar am fost doar la subiect. Habar nu aveam ce meserie are si bravo ei daca e ce a scris ca e. Iar parerea mea ca mi-e sila de cei cu diplome pe baza de pile, mi-o pastrez si in continuare. Nu cred ca are importanta daca avem patru, opt sau 12 clase, dar important e sa ne meritam hartiile. In fond si la urma urmei, rautate in colo, rautate in coace, fiecare isi spune parerea personala. Pupici la toate si hai sa ramanem prieteni toti egal ce scoala are fiecare. Roxana si Lucia Valentina (26.05.02) [mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca in Bucuresti erau scoli generale care le faceai la frecventa. Cunosc pe cineva, ca si tine, care a urmat cursurile unei asemenea scoli...Si imi aduc aminte ca se ducea doar la examene la sfarsit de trimestru...Dar nu stiu in ce cartiere sunt, ce scoli sunt...Intereseaza-te la orice scoala generala, cred ca ei stiu cel mai bine...Bafta! oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada, te rog sa nu faci abuz de autoritatea pe care o ai, fara sa fie nevoie. De ce nu te-ai luat de fetele care au fost cele ce nu au pastrat ton decent, au facut misto si nu au raspuns la subiect? Eu asa nu mai postez nimic si gata......daca tu ai chef sa te iei de mine cand postez ceva normal. Succes in continuare.......si distractie placuta ca moderator.........Nu-ti mai dau ocazia sa-mi "moderezi" raspunsurile. Ancuta & Martijn, (24.10.2003) http://community.webshots.com/user/Busch_family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

-mara- da-mi un mesaj privat si lasa-mi un nr de tel...daca esti din bucuresti..exista 2 scoli care au cursuri de cls 8 fara frecventa.. si nu este nimic complicat...nu am chief sa dau info aici ca deh...sunt prea rele fetele astea care au terminat facultatea si...nu se prea vede....vbr la tel toate cele bune ancuta06 ::[cheers] valeria http://community.webshots.com/user/kjmami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...