Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ziua indragostitilor


alexa

Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor eu sunt cu capul in nori si mi-e o rusineeee....[:I] AM UITAT ca azi este Valentine Day si in concluzie nu i-am luat nik sotzului meu. [mariaj] Aici se da ciocolata si primesc daruri doar barbatzii. Noua, fetelor ne vine randul luna viitoare. Si imi vine sa si plang de ciuda cand ma gandesc ce de kko a fost toata faza. Nu stiam eu de ce insista atat de mult al meu sa mearga cu mine la cumparaturi si sa mancam la restaurantul italian(preferatul meu)[bang] Ma gandeam ca vrea sa ma alinte avand in vedere ca toata noaptea m-a durut stomacul. Abia cand am intrat intr-un mall si am vazut inimioare peste tot mi-a revenit memoria si am crezut ca se prabuseste cerul pe mine.[V] Rusine mie![:o)] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ii voi oferi toata dragostea mea!Tot astazi se implinesc 2 ani de cand a cazut in genunchi si s-a nenorocit pe viata[:D](nu de durere,ci pt ca m-a luat pe mine de nevasta[:D]).Si pt ca tot astazi o voi avea oaspete pe Tlaura,prietena mea,impreuna cu familia pt weekend, lasam copii,Aidan-7 luni si Andrei-16 luni,in grija lui Fluffy(pisicu')iar noi ne punem pe chefuit[:D][:D][:D]. mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ma laud putin si eu[il]... i-am pregatit lui tati o poza facuta la mare sentiment cu bebe Radu in bratzele mele, lipiti obraz in obraz [mamica], am inramat-o intr-o rama ceramica pictata manual cu o imagine ce reprezinta o casutza pe un deal, si i-am dat-o ca sa-l insoteasca zi de zi la birou, sa-i fie, astfel, toate zilele mai usoare (sau macar sa i se para...). A primit-o cu mare emotie, si era topit dupa poza, i se scurgeau ochii (la propriu [8D]...). Nu este ceva scump dpdv material, dar semnificatia si incarcatura emotionala nu se compara nici macar cu ultimul model de masina 4x4...sau poate?![xx(] danat http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...