Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Discutzie interesanta


korinna

Recommended Posts

Asta seara..Mihai(7 ani) se juca la calculator....s-a plictisit..si atunci deschide si Ym...pentru ca deseori ma vede vorbind cu fetele mele..prietenele virtuale.Asa ca...trece la treaba...alege una si da-i batai.Problema e ca la celalat capat al.."firului" nu era o fata macar..era sotzul Adinei"anisia" de aici de pe Dc.Mai jos va redau dicutzia interesanta..la care eu am ras de m-am spart..pt ca fiecare dintre ei habar nu avea cu cine vorbea:Mihai al meu(7 ani)credea ca e o"fata"..Sotzul Adinei de cealalat parte..o "doamna"....ihihih..Cititzi si voi(in locul lui Mihai..vetzi gasi:korinna1972"} korinna1972: BUNA korinna1972: CE FACI IM g_myha2: buna g_myha2: eu ma joc si adina este la buc korinna1972: BINE g_myha2: sa ii transmit ceva? korinna1972: DA g_myha2: zii ca-i spun eu g_myha2: si daca are timp in seara asta poate vb cu ea korinna1972: DA g_myha2: ce anume sa-i transmit? g_myha2: doar da? g_myha2: korinna1972: NU CEVA korinna1972: ORCE g_myha2: aham g_myha2: ok g_myha2: am sa-i spun ca ai cautat-o korinna1972: NUMAI ZI CEVA TEROG g_myha2: k g_myha2: o pot injura? korinna1972: C g_myha2: korinna1972: Buna seara..sunt mama "omului "cu care ai vb pana acum korinna1972: e in clasa 1 korinna1972: abea ainvata sa scrie si sa citeasca g_myha2: g_myha2: korinna1972: el se juca pe calc si a vazut aici deschis g_myha2: frumos korinna1972: si s-a bagat g_myha2: sa-ti traiasca korinna1972: vreau sa zic ca am ras cu lacrimi cand am citit ce ti-a scris korinna1972: are 7 ani g_myha2: e un scump g_myha2: hihi korinna1972: hahah Mai..Mihai era disperat sa-i vorbeasca cineva......si se agata cu disperare de conversatzie....!!! KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai..eu si acum rad cand recitesc.....va spun a fost bestiala faza....el disperat ca nu avea cu cine vb..si sotzul adinei..politicos...nu-l trimitea deloc la plimbare..ca de..vb cu o doamna!!!! laura stiu...ca si cu tine"exerseaza"...insa marea lui iubire ramane Parpalack....el zice ca-i"iubita lui"..degeaba i-am tot explicat ca e o tanti de varsta mea..ca are un copil..ea e marea lui iubire..care nu=-l repede niciodata.... KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...