Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de capricorni


Recommended Posts

dragele mele am si eu o cornuta mica in casa si mi-ar placea sa-mi impartasiti din experientele voastre cu astfel de b.b.i.nu de alta da' as vrea sa stiu la ce ma pot astepta pe viitor,deja am citit-o ca e incapatanata,perseverenta,incapatanata.scrie in horoscop ca sunt persoane foarte sensibile,meticuloase,ordonate,iubitoare de animale.ai vostri pui capricorni cum sunt?va[pup]dulce viginia si cornite mici ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Virginia sa-ti traiasca cornuta, vezi ca aceste mici cornute pot fi de doua feluri: ori rebele rau, asta a fost cazul meu, ori supermeticuloase si capabile de orice efort...In orice caz, mama mi-a spus ca faza cu incapatanarea nu trece deloc, ce mi-a placut mie a fost sa urc cat mai sus...si se stie foarte bine ca e semnul dorintei de a folosi cat mai mult din oportunitatile oferite de viatza...ce stiu eu pana acum este ca micutele cornute ies invingatoare sau oricum nu exista situatie pe care sa nu o depaseasca, ca femei sunt foarte puternice si cu putere mare de atractie, tocami pentru ca sunt persoane greu accesibile...in orice caz, au mare noroc in viatza, semnul lor este cel al reusitei cu orice pret! Numai bine, mamica cornuta Lena de "scorpioanca" mica Freya http://community.webshots.com/user/poolbeertje
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lena,multumesc pt."informatii" si sper din tot sufletul ca si ioana mea sa fie o invingatoare indiferent ce-si va propune in viata.la noi situatia e invers decat la voi,ioana e capricorn si eu scorpie.mai rau e ca avem amandoua ascendent in berbec si sper sa nu ne batem prea des coarne-n coarne.cu drag virginia si ioana p.s. chiar nu mai sunt mamici de capricornei sau care au fost la randul lor cornite mici???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am un capricorn in 7 ianuarie, adica pe sotzu, si inca unul pe 9 ianuarie, adica pe Andrei. daca si Andrei o sa fie perfectionist ca taticutzul lui, hmmmm.... dar daca o sa fie la fel de priceput, si cum ziceati voi, in stare sa depaseasca absolut orice, buna treaba! sper sa ma inteleg cu amandoi cat mai mult si cat mai bine! A. Adriana + Adriana jr (2 ani si 4 luni) + Andrei (1 luna) + Dragos taticutzul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iata-ma pe mine, una bucata capricorn, posesoare de o alta bucata capricorn, in persoana fiica-mii, de 2 ani trecute fix. Diferentza intre noi este de 28 ani - o saptamana. De multe ori, cand o vad ce face si cum face, am impresia ca sunt eu cand eram mica. Zau asa. Capricornasii astia mici, sunt f f ordonatzi (atunci cand nu sunt f f imprastiatzi pentru ca se gandesc la altceva). Au o memorie colosala (pe mine ma uimeste fiica-mea cum de tine minte atatea. Si eu o uimeam pe maica-mea, ca stiam unde sunt toate lucrurile din casa. Se pare ca aceasta capacitate trece cu varsta :D) Si un spirit de observatie iesit din comun. Pe de alta parte, sunt cam distratzi. De ex, fiica-mea, vrea sa ajunga undeva, si se repede spre locul respectiv, fara a mai lua in calcul obstacolele din drum. Si ca atare de f multe ori, ori pica, ori da cu capul (specialitatea ei). Daca mai imi trec prin minte detalii, mai scriu. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite, si eu, scorpion cu puiuta capricorn, de 2 anisori ! [:)] Din ce am observat la Cristinuca, memorie buna, spirit de observatie, atenta la amanunte, cumintica, neobosita in a face ceva, nu-si prea pierde timpul cu somnul, inceata la vorba dar foarte buna la mima, incapatanata dar intelegatoare(ne surprinde cu asta!), foarte darnica.[:D] Sanatate si numai bine ! [pup] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportez: Mamica de capricoarna de 3 ani. Incapatanarea pare a fi suma celor 2 parinti, foarte hotarata, memorie de elefant. Da, atenta la detalii, vrea sa faca totul singura. Deviza ei este: sunt cea mai puternica si cea mai rapida!!! In rest, eu mi-am dorit un Capricorn fiind tot semn de pamant ca mine si am o foarte buna prietena in aceeasi zodie, careia ii iese orice isi propune. PRIN MUNCA, ce-i drept. Insa eu nu cerd in alt fel de succese. Sanatate si putere sa ne crestem cornutii! Boga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportez: Mamica de capricoarna de 3 ani. Incapatanarea pare a fi suma celor 2 parinti, foarte hotarata, memorie de elefant. Da, atenta la detalii, vrea sa faca totul singura. Deviza ei este: sunt cea mai puternica si cea mai rapida!!! In rest, eu mi-am dorit un Capricorn fiind tot semn de pamant ca mine si am o foarte buna prietena in aceeasi zodie, careia ii iese orice isi propune. PRIN MUNCA, ce-i drept. Insa eu nu cerd in alt fel de succese. Sanatate si putere sa ne crestem cornutii! Boga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si io. Balanta cu un capricorn (piticu) si un rac (taticu). In timp ce citeam mesajele voastre parca il vedeam pe capricornul meu mic. Meticulos, ordonat, toate trebuie sa fie la locul lor. Daca eu las ceva la intamplare el vine dupa mine si le aranjeaza, neatent daca plecam la plimbare, pe o distanta de 100 m, se impiedica de vreo 3 ori, asa doar pt. ca vrea sa vada totul, se uita in starga si-n dreapta. Curios, trebuie sa vada totul, sa stie pt. ce foloseste, la ce foloseste lucrul respectiv. De incapatanare sa nu mai vorbim (mostenita de la mama[:D]). Dar sunt ai mei si-i iubesc enorm Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...