Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

deslusirea viselor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc de primire... am visat ca merg pe o carare plin de serpi... serpi galbeni cu dungi pe ei... nu erau veninosi... apoi m-am vazut in casa... la mine acasa si avem serpii aceeia pe mine... 3 dintre ei m-au muscat dar nu eram speriata...ca stiam ca nu sunt veninosi... apoi unul dintre ei era verde si micutz...dar creste... tot crestea iar eu ma tot feream de el... apoi m-am trezit Asta am visat de 2 ori saptamana asta lore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am sa-ti scriu exact ce scrie intr-o carte de vise acum mai e o problema-- depinde de fiecare daca are vise in care poate de obicei sa desluseaca un mesaj sau nu eu de cand ma stiu ,visele care sunt mai puternice care ma marcheaza contin cu siguranta un mesaj important. nu e obligatoriu sa fie la toata lumea asa deci: sarpe--e posibil sa tradezi pe cineva sau sa fii tradat daca visezi mai multi serpi vei avea neplaceri-o femeie iti va dori raul. daca visezi un sarpe mare vei fi inselat ,iar de este mic vei fi avea necazuri daca vezi in vis un sarpe aflat in iarba --vei fi urmari t de ghinion daca visezi ca esti muscat de un sarpe vei fi calomniat daca visezi ca omori un sarpe -vei scapa de un dusman dupa Ghid de interpretare a viselor--Lucia Stanciu FERESTE-MA DOAMNE DE PRIETENI CA DE DUSMANI MA FERESC SINGUR cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...