Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava (19)


Recommended Posts

Draga Emushi , imi cer scuze ca nu am mai scris nimic . De citit v-am citit mereu . Sunt cu ochii pe forum si mintea la munca. In ultima perioada am avut mult de lucru la birou , am avut niste cursuri la Inspectia Muncii. Bebe este foarte bine , creste , da din picioare.Creste si burtica , pana acum nici nu se cunostea.Cu toate ca as putea sa iau concediu inca nu o fac pentru ca ma simt foarte bine si avand in vedere ca stau doar la birou nu am probleme, e cald si bine. Mi-am facut analizele si au iesit bine cu exceptia colesterolului si trigliceridelor care au iesit cam mari , dar m-am linistit . Am citit pe net ca in sarcina o iau razna. Mi-a recomandat sa fac miscare mai multa si sa o las mai moale cu grasimile gen carne grasa , unt.Mi s-au dat vitamine elevit pronatal si atat. Merg sapt viitoare sa ma inscriu la Bolohan sa pot naste la Bethesda.Saptamana asta nu am cum.Azi mai ales , cand implinesc 30 de ani. Aniversez azi la birou dupa 12 [cheers] Va pup pe toate si in limita timpului va mai spun de mine. NADIA , 26 + cu un baietel CALIN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nadia iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer LA MULTI ANI! Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...