Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Intalnire de 8 Martie si la Detroit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor. Din pacate eu desi sunt destul de aproape, cam 500 mile (sunt in Chicago) nu pot veni caci din pacate pentru mine lucrez 7 zile din 7. Doar zilele de pe saptamana care sunt sarbatori nationale si nu e scoala le am libere. Dar am sa fiu cu gandul aproape de voi si promit ca la urmatoarea intalnire sa fiu prezenta, chiar daca va fi atunci cand bebeul va fi vazut deja lumina zilei. Si mai este si treaba ca doctorul mi-a recomandat sa stau la pat cat mai mult, iar eu cu lucru nonstop numai asta nu fac. Liliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrushka, Sorry, pentru ca nu va pot onora invitatia, dar nu sunt acasa in acel week-end,avem deja cela programat cu prietenii tot pentru 8 martie. Distractie placuta[bum][bum][batetoba][bis][cheers][cri][colegi][disco][bere] si de ce nu[invazie]la invitatia si initiativa voastra! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, nu suna rau! Incerc sa mobilizez torontezele! :) Deci a ramas pe 7? Hai sa stabilim cam cum facem. Daca venim cu bebei, e clar care-o sa fie programul (party de bebei :) ). Daca venim si cu tatici, facem si ceva "premii de consolare" pentru ei? :) Pe mine m-ar cam bate gindul la o expeditie "fulger", cu venitul si plecatul in aceeasi zi, asa ca intrebarea mea ar fi: cam care ar fi orele de petrecere? (ca sa prindem si de-alea) :) Sanatate la bebei si mamici. http://community.webshots.com/user/parpalak http://home911.servebeer.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne adunam duminica,atunci ar trebui mai dimineata sau eu stiu?..cumva sa avem si timp sa ne intoarcem ...la noi ar fi trei ore dus trei intors...daca e sa fie sambata ,atunci nu importa,ca ne lungim noi peste noapte pe undeva la prieteni, la hotel...unde ne petrecem prin urmare?...si inca ceva, cine are copii si ce varste? ca sa ne imaginam un pic cum va fi...parpalak, daca e sa iasa party de copii,atunci ii lasam pe tati sa se ocupe de ei...[:D] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam si eu de invitatie, tare as veni, si inca mai icerc convingeri la al meu, insa 8 ore de condus care la noi probabil e dublu ca facem opriri dese si lungi cu bebe, il descurajeaza. Asa ca nu stiu inca ce sa zic, mai incerc sa-l conving pe al meu, ca mie tare mi-ar placea sa va cunosc si personal.[grup] In tot cazul daca nu venim, eu va doresc distractie placuta si sa va ganditi si la noi, oropsitele sortii[bang], care nu am reusit sa fim acolo.[flo] Adela http://community.webshots.com/user/adela23_1999
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...