Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Intalnire de 8 Martie si la Detroit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia] draga mea Andrushka, ce surpriza minunata sa te gasesc pe forum ....; merci mult de invitatie si ramine sa mai parlamentam.. stii ca imi doresc din tot sufletul sa te cunosc, dar vreau sa-ti spun ca am o burta.... CIT CASA...[gravi] te pup mult de tot![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ANDRUSHKA
Waw, se misca ceva, se fac valuri-valuri. SimonaM, nici nu stii ce rau imi pare.. dar recuperam noi, ca nu stam departe. deci, ramane ptr data de 7, in jurul pranzului, va da oana pana atunci directiile. bAly, stiam eu ca nu rezisti tentatiei... Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
nu iti promit...dar daca reusesc o sa vin si eu cu sora-mea....o sa mai anuntati si pe mine cind si cum. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, sper ca nu vi-a pierit entuziasmul.... Nu am mai contribuit la subektul asta din lipsa de timp, dar tot planul sta in picioare! Poate ar fi ideal daca am face o listuta, sa stim pe cine putem conta. Care aveti muzica romaneasca pe-acasa, in special mai vechiuta, luati-o cu voi! Va pup cu drag si numar zilele pana la intalneala, Andrushka Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...