Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Intalnire de 8 Martie si la Detroit


Recommended Posts

Fetele, distractie placuta va urez si eu! Sa va ganditi si la noi cand o sa beti ceva!:) Imi pare rau ca nu ma pot deplasa sa va intalnesc. Tare mult mi-ar fi placut; dar din cauza de bebelusa de 37 de saptamani ma vad nevoita sa aman. E musai sa stau acasa si sa-mi astept odorul sa se nasca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumim, Nedda si rachel si bubiiubi! ne gandim la voi! Conchi' ( aveam o colega de liceu pe care o chema Carmen si eu ii spuneam conchita ca asa auzisem io-ntr-un film) [ups] io si tastele astea care scriu singure! Nu dom'le, merg pana-n panzele albe cu afirmatiile mele! M-am gandit ca duminica dupa 12 sa fiti si voi pe faza, poate va aratam trupa on line. Alta la mana,--si fara nici o legatura-- tocmai ce avui o revelatie: se facea ca anu' asta in noaptea de Rebelion, mancai mancare chinezeasca si pe fitzuica aia din fortune cookie scria ca anul asta sa mi-l rezerv noilor prieteni. dar cum nu ma lasa enema, le fac loc si celor mai vechi pretenari. Uite cum se-aplica prezicerea, dom'le! Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dadadaa,vrem transmisii live![pk]Pe id-ul cui??? Dicstractie placuta,fetili![bum][bere]Si daca tinem seama pt.cate din noi tre' sa beti,nici nu se poate sa nu iasa placuta...[alcool] [pup] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, Drept sa spun am avut emotii in privirea "intalnelii." A fost superb. Nu mi-as fi putut inchipui ca poti intalni oameni asa de deosebiti prin intermediul unui site.Ma bucur nespus ca am avut onoarea sa ne cunoastem si sper sa ne revedem CURAND. Da.......intradevar......Andreea a fost o gazda buna. Nu m-as fi putut indoi in privinta asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...