Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A folosit cineva aparatul Salin?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am o prietena care il foloseste si este relativ multumita de el, spune ca ii usureaza respiratia. Sotul ei in schimb spune ca nu se simte nimica. L-au adus si la servici cand era nou-noutz si unii colegi s-au plins ca ii usturau ochii. Eu nu am avut nimic in acest sens, iar despre efectele pozitive nu pot spune personal nimic,pentru ca am stat prea putin in preajma lui. Am de gand sa imi iau si eu unul. Sanatate [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu l-am luat pentru baietelul meu care facea des bronsiolita cind era mic dar nu prea l-am folosit. Face zgomot prea mare ventilatorul...oi fi si io cu nervii la pamint[bang]! In timpul scurt cit l-am folosit n-am observat nici o modificare nici in bine nici in rau...probabil fiindca l-am folosit prea putin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ca Diana 904...Mai bine decibelii sforaitorilor decit decibelii ventilatorului... Prin toamna, cum tot faceam vizite la ORL cu pustiul meu, am intrebat-o pe doctorita daca ar trebui sa-l folosesc. M-a privit cu condescendenta si mi-a raspuns ca rau nu are cum sa faca. Dar stie de cineva sa-i fi facut bine? am insistat eu. Mi-a zis ca nu... Acum sta in raft, dar daca voi ziceti ca v-a facut bine, poate mai insist.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...