Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pt IMI-"Este minunat!!!"


Recommended Posts

Ma bucur foarte mult pentru tine.[:)]Chiar ai motive sa fi fericita si sa exclami din tot sufletul:"Este minunat ce mi se intampla!!!"Uneori,cand ma pun in pat si pana adorm,ma gandesc cum va fi cand voi afla ca in sfarsit sunt si eu insarcinata.Cred ca este cea mai minunata clipa/zi din viata unei femei care devine mama,cand isi vede prima data puiutul,cand il tine la piept.[bibe]Dar cu mult ininte de aceasta clipa e aceea a confirmarii ca ai fost binecuvantata:atunci cand afli ca ai inceput sa fabrici un omulet.Imi imaginez cum voi reactiona,cum ma voi bucura.[alcool]Uneori imi planific sa nu spun nimanui nimic.Macar pentru o zi sa ma bucur doar eu de minunea din viata mea.Daca voi rezista sa nu strig in gura mare.[cheers]Apoi ma gandesc cum ii voi spune proaspatului tatic,sotului meu[cina2],mamei,soacrei,care se roaga pt asta in fiecare seara,etc.Mi-am facut chiar un" plan de bataie"pe care l-am scris in jurnal.Acum v-am adaugat si pe voi.[si-eu]O sa va bucurati si pt mine,nu? Poate crezi ca am inebunit,departe nu sunt.[bang] Oricum felicitari pt marea realizare,si o sarcina usoara si un bebel sanatos!!![gravi] [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
08. Nu publicati mesaje de interes limitat (de genul: pentru Andreea) Nu publicati mesaje de interes limitat (de genul: pentru Andreea). Daca subiectul devine strict personal - folositi comunicarea prin intermediul mesajelor private (PM). Astfel de subiecte vor ajunge rapid la Containerul Verde. [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...