Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (11)


Recommended Posts

fetele...sunt atat de deprimata,atat de amarata de.mi vine sa.mi iau lumea in cap[q] ieri v.am scris ca am slabit,ca ma simt mai zvelta ..si ca.mi iau cantar[bang]ei bine,la cantarire am tot 90 de kile(eu care ma gandeam ca ma situez pe la 85[bang][q][q][q]deci tot cu 20 si ceva mai mult ca inainte de bebe sunt,la aproape 1.80 ai mei,nu sunt groaznica dar eu asa ma simt azi..[B)][grasa][V] sper ca voi sa aveti mai mult succes...poate ma stimulati ca acum imi vine sa.mi tai suncile cu cutitul[q] ooofff..ce stare am[:(] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetele Scarmanus eu te-as impinge un pic de la spate dar zau daca pot.Ce sa mai, fiecare cu ritmul lui.Uite ieri am fost tare cumintica si azi s-a si vazut la cantar.Azi de ex, ma simt in stare sa o iau de la capat dar nu ma grabesc.De putut pot, o dovedesc 16 kg in minus, dar conteaza si starea psihica.Si decat sa ma chinui si sa visez toata ziua la chestii intezise sau sa nu mananc nimic ca nu mai am chef, mai mine mai stau un pic in pauza. O fi si treaba cu luna..ca si eu sunt pestisor ca tine si eu una sunt tare sensibila la biloiul de pe cer. Mamica Dulce nu fi atat de trista.Daca te simti mai bine,mai usurica tot e bine.Incetisor si ai sa o iei la vale cu kg.Iti doresc multa ambitie si bafta.Capul sus si spor la slabit. Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu spasita la raport dupa o saptamana de pauza. Dupa 7 zile de disociat am dat jos 3 kg. si cand sa incep a doua sapt. m-au luat niste dureri de stomac de am zis ca mor. Asa ca am intrerupt disociatul de aproape 1 sapt. dar nu am pus la loc nici un gram. Secretul? Fara paine, grasimi, dulciuri si cel mai important ultima masa la ora 18. Nu stiu ce cura as putea sa incep fara sa simt din nou acele dureri de stomac? Silvana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamico dulce, nu mai fi asa suparata, ca daca ai slabit, ai slabit, deci esti pe drumul cel bun, indiferent de la cat ai plecat...Totul e sa ai rabdare si sa continui (incearca-l pe Montignac, nu e asa greu), nu poti da jos asa repede cele 20kg, dar pana la vara nu e imposibil. Important e sa incepi (sau sa continui, de fapt), sa nu te complaci in situatia asta, o sa vezi ca merge (incet, dar sigur!) si vei avea alt moral! Parol! Hai, vino la celalat subiect si "da socoteala" ce mananci...stii ce bine e???! Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 10 luni) si Ramona (1 an si 9 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata! M-am lamurit cu cromul.Eu am 1.70 inaltime si 68kg.Nu sunt f.f. disperata,mi-as dori sa ajung la cele 60kg pe care le aveam inainte de sarcina.Si o sa lupt sa scap de ele.In sarcina m-am ingrasat 30kg si am dat fara nici o cura jos 25kg. Secretul???? Am un "pui" alintat care nu adoarme decat in brate in alergare. Ei? De un an tot am alergat incepand de la 4 kg si acum la 11kg. Asa ca zic sa continui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele,dupa vreo doua saptamani de absenta in care sa nu credeti ca nu v-am citit,revin si eu.. cum zicea scarmanus, cu "coada" fundului intre picioare [q] .De o saptamana de zile ma trezesc la ora 7,toata ziulica sunt pe drumuri,la scoala sau la lucru..seara vin,mai fac treaba prin casa,alea alea..ajung sa ma culc la 1-2.Si ultima masa e la pranz,pentru ca numai atunci am timp sa mananc.Cu toate astea, cantarul stagneaza la 62 si nu stiu ce sa mai fac! Cred ca e o perioada proasta pentru toate dintre noi,din cate am citit nimeni nu a mai avut rezultate. De luni,daca nu mai merge treaba, ma apuc si eu de disociata,ca si silvana -sper sa nu gresesc numele. Apropo de crom-ieri am primit o revista in posta- "Bucuria vietii" cu tot felul de marturii de-ale femeilor care au slabit cu ajutorul produselor pe baza de crom.Toate aveau nume de romance,dar se vedea clar ca nu aveau "fetze" de romance..ma gandesc ca e iarasi o tzeapa. Sa speram ca vom avea si zile mai bune [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Montignac ... ce e asta? ce inseamna? buna fetelor.... intru si eu alaturi de voi... Dupa nastere am ramas cu 10 kg in plus ... am luat Herbalife si intr-o luna am dat jos 4 kg si destui centimetri la burta... Problema este ca acum nu isi mai face efectul... nu mai pot cobora de la 61 deloc.... Am dat o groaza de bani pe pastile ... Costa 145 de dolari pe luna... nu asta ar fi problema... dar acum nici nu mai slabesc deloc. Spuneti-mi va rog si mie ce mancati voi? disociat? adica? ajutatima va rog va pup lore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slabanoagele mele preferate, nu disperati! Si cel mai important nu va lasati! Eu stagnez de vreme multa, dar recunosc ca eu nu mai pot tine faza 1 din montignac decat cu forta. Am zis si intr-o postare anterioara ca totusi este bine ca la cate excese am facut nu am pus un gram la loc. Bio- fiber nu am luat, credeam ca stiti voi daca are efecte. o sa ma risc sa cumpar si va spun. Problema mea este ca nu prea vreau sa aplez la laxative sau ceaiuri, cel putin nu inca. Normoponderol am luat mai demult si e ok dar cum eu ma pregatesc de bebe nu mai iau acum orice ar fi. Bicicleta ajuta enorm la slabit, nu faci muschi la gambe. Asta imi aduce aminte despre o intrebare ironica pusa pe un site de fitness care suna cam asa: ati vazut vreodata o femeie grasa cu un abdomen plat pentru ca facea 400 de abdomene zilnic? Contextul era ca abdomenele si exercitiile anaerobice cu greutati nu ajuta la slabit ci la tonifirea si definirea muschilor. Exercitiile cu care se slabeste sunt cele de tip aerobic (nu ma puneti sa explic amanuntit si stiintific ce si cum) adica : bicicleta, eliptica, stepper, saritul corzii, alergare. Asa ca alergati cu incredere pe bicicleta de camera ca inainte de a va face super muschi la gambe veti fi slabe si fumoase. [;)] Acum ca v-am sfatuit pe voi poate gasesc si eu un dram de ambitie si cumpar odata bicicleta aia pe care doar visez ca alerg... RUSINICA [:I]!!!! [pup] Andreea http://community.webshots.com/user/androix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamica dulce
fetele...sunt atat de deprimata,atat de amarata de.mi vine sa.mi iau lumea in cap[q] ieri v.am scris ca am slabit,ca ma simt mai zvelta ..si ca.mi iau cantar[bang]ei bine,la cantarire am tot 90 de kile(eu care ma gandeam ca ma situez pe la 85[bang][q][q][q]deci tot cu 20 si ceva mai mult ca inainte de bebe sunt,la aproape 1.80 ai mei,nu sunt groaznica dar eu asa ma simt azi..[B)][grasa][V] sper ca voi sa aveti mai mult succes...poate ma stimulati ca acum imi vine sa.mi tai suncile cu cutitul[q] ooofff..ce stare am[:(] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Mamica dulce, nu dispera, tine-te tare, ca se va da batut si cantarul ala odata si odata. Poate e stricat, mai stii? Eu am un cantar care arata, pe bune, cu vreo 3 kile in plus, cand am descoperit mi-a crescut moralul instant. Pupici si rabdare tuturor, ca pana vine primavara vom fi toate zvelte ca niste [zana]. Crisia. Poze cu bebitza mea: http://community.webshots.com/user/littleelda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...