Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (11)


Recommended Posts

Hop si eu ...[:D]va citesc de ceva vreme ...si as vrea sa anunt ca am slabit cu M 2kg asta in 2 saptamini si apropo de bicicleta ... eu o am de ceva vreme asa ca pot sa va spun experienta mea [bicla] eee drept ca fara abitie degeaba o cumperi ca ajunge suport pt haine dar pt cele doritoare de o bicicleta ...uitativa si la marca pt ca cele ieftine nu sint bune ...si da slabesti dar faci si muschi la picioare [ups]...eu cel putin asa am patit[bang] dupa 2 luni am ajuns sa nu mai pot trage fermoarul la cizmele pe picior Asa ca la treaba fetelor mult succes[:D] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor nu disperati ...eu m-am convins ca se poate slabi! Sunt la a doua tura de disociat.. prima oara am slabit 2 kg, iar pana astazi ziua 4 am mai dat jos 2. Deci se poate! Eu am bicicleta de camera si o folosesc aprox. de 4 ori pe saptamana cate jumatate de ora... " alerg " 16 Km. Cred ca ajuta. Va astept cu vesti bune! [pup] gianina si bebe Simona Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q][q][q][q][q][q]!!!!!!!!! Am calcat pe beeeeeeec!!!! Ieri, in ziua de carne, in loc sa-mi maninc linistita puiul cuptorit m-am spurcat la un compot([pofta]) si o banana (ca sa fie masa bogata, ca pe o lamiie sau portocala nu puteam sa pun mina!). Mi-e rusine rau de tot[:I][:I]si-mi vine[bang]. hainele imi sint tot cam largutze dupa 9 zile de disociat, dar nu puteam si eu sa mai rezist un pic?!?!?!?! Anamaria si bb Andutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Montignac ... ce e asta? ce inseamna? buna fetelor.... intru si eu alaturi de voi... Dupa nastere am ramas cu 10 kg in plus ... am luat Herbalife si intr-o luna am dat jos 4 kg si destui centimetri la burta... Problema este ca acum nu isi mai face efectul... nu mai pot cobora de la 61 deloc.... Am dat o groaza de bani pe pastile ... Costa 145 de dolari pe luna... nu asta ar fi problema... dar acum nici nu mai slabesc deloc. Spuneti-mi va rog si mie ce mancati voi? disociat? adica? ajutatima va rog... spuneti-mi si mie ce inseamna montignac? va pup lore lore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,am infrant!Vorba carcotasilor..bucurie mare pe capul meu. Stiti voi cum sunt unii baieti,aia prost-crescuti care cand vad o fata pe strada tre' sa comenteze..ei,acum cateva luni unul a zis despre mine ca daca pic,fac groapa. [:(!] Dar..aseara tot un handicapat d-asta s-a gasit sa remarce:"cam grasuna,dar merge" [q] Si io sensibiloasa cum sunt,pun la suflet chestiile astea..nush de ce.[q] Eh..asta e. Loredanaiascu ti-am trimis un mesaj privat in legatura cu Montignac. [pup] you all si cate un martisor virtual pentru fiecare. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele slabanoage, incepind de alaltaieri,pe linga montignac,de la care,recunosc,m-am cam abatut,am inceput sa beau dimineata pe stomacul gol,o infuzie preparata dintr-o lamaie taiata marunt+1 plic de ceai de musetel.Rezultatul este ca ma duc la baie,imediat cum ma scol dimineata,ceea ce inainte nu se intimpla. Loredana,regimul montignac este destul de simplu,se urmeaza niste regului simple: 1.fara cartofi,orez alb,paste fainoase din faina rafinata,piine alba,zahar,alune,fructe uscate,banane,ciocolata cu mai putin de 70%cacao 2.nu combini glucide cu lipide 3.maninci doar piine neagra,numai la micul dejun si o maninci de ex cu brinza degresata,lapte degresat cu 0.1%grasimi Poti minca,friptura cu salate de orice fel,omlete sau oua fierte,mincaruri pe baza de legume+carne,peste de orice fel facut oricum.Este un subiect la bucatarie cu retete montignac si aici unul cu ce am mincat fiecare in fiecare zii. Cauta partile 5sau 6 la Cum slabim ca acolo este prezentat mai bine montignac. Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de Gazzele Frestile?Am vazut la reclama.O fi asa de buna???Eu am slabit 16 Kg cu Montignac si de cateva saptamani mi-a disparut tot elanul.Mai am de slabit cam 8 Kg dar nu mai pot.Ma inec si eu ca tiganul la mal,cum se spune.Nu mai am vointa.Ce sa fac?Mi se face pofta de orice vad.[bang][:(]Ajutoooooor!!! irinaP
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...