Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iar am calcat pe bec. Aseara aveam chef de ceva dulce si am zis sa mananc o bucatica mica-mica de ciocolata 60% cacao, ca n-o fi foc. Desigur ca bucatica s-a transformat in 2, apoi in juma de ciocolata [bang] Nu mai iau ciocolata, gata, am zis! Mai bine rabd de pofta... Crisia [grasa][grasa][grasa] si nervoasa. http://community.webshots.com/user/littleelda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu in gasca voastra! M-am apucat de disociat la inceputul saptamanii, azi este a 3 a zi.- mananc legume. Am avut luni fructe, marti lactate. Doamne daca as rezista ca sun o mare mancacioasa de fel. Apoi vrea sa intru pe Montignac. Oricum, eu am de slabit cam 13 kg![bang] Dar intrebare- cu celulita ce facem? La cat timp avem voie gimnastica dupa cezariana, ca eu conduc inca o burtica cam de 3 luni...mama mama! Spor la slabit, Carmen si Stefan 2 luni jumate http://community.webshots.com/user/carmena092003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele,am revenit printre voi!!sper ca va gasesc mai slabe[:D]Eu sunt teribil de mandra ca, nu stiu cum am procedat, dar am slabit vreo 3-4 kile(si se cunoaste bine de tot!!!) ,cred ca prin autosugestie ca probez zilnic rochite si fustite sa vad daca se potrivesc mai bine[:D][:D][bang]..pana acum mai am cam un lat de palma la burta ,ca sa intru macar,ca sa nu mor in pantaloni..tot cam atat.[q] de azi revin la ceaiurile mele..am vazut pe pagina precedenta ca intreba cineva de constipatie..sunt niste ceaiuri chinezesti anti.adipoase care te vindeca de tot!cu alea cred ca am slabit eu asa mult[^] si mi.am luat ieri un pachet de Slim Fast...care cica slabeste...vad eu peste 6 zile,ca atat dureaza cura. dupa aia trec la disociata! si inca ceva:azi imi iau cantar[cool] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor Bine ati venit celor noi.[cheers] Dragelor eu stagnez frumusel.Recunosc ca am obosit psihic sa tot tin cura de slabire..de din octombrie e ceva..asa ca am trecut frumos la faza 2 din Montignac.Nu m-am infipt in paine, cartofi sau paste si orez ca nu ma mai tenteaza, dar am mai papat dulce, ici colo o feliuta de pizza,am facut o vizita la restaurantul chinezesc si am papat ceva peste pane si supa cu fidea etc etc dar uite ca am reusit sa ma mentin.Nu stiu cand ma apuc iar, dar cred ca mai stau vre-o 2 saptamani. Bafta tuturor si spor la slabit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crisia
Iar am calcat pe bec. Aseara aveam chef de ceva dulce si am zis sa mananc o bucatica mica-mica de ciocolata 60% cacao, ca n-o fi foc. Desigur ca bucatica s-a transformat in 2, apoi in juma de ciocolata [bang] Nu mai iau ciocolata, gata, am zis! Mai bine rabd de pofta... Crisia [grasa][grasa][grasa] si nervoasa. http://community.webshots.com/user/littleelda
Nici eu nu reusesc... de obicei o mananc pe toata. Azi am fost la parafangi si e tare bine, dar acum tot am picioarele umflate...Oricum, cica dupa 5 sedinte se cunoaste. Mai bine spune, cand ne vedem in parc? Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicaa, o fi vorba de fazele lunii, ca si pe mine ma apasa ceva. Sunteti asadar dragute sa-mi dati un sut acolo unde incepe sa-i zica fundului coada ca sa-mi revin in simtiri? Fiin'ca eu nu mananc mare lucru toata ziua dar mananc seara toate 3 mesele la un loc, va inchipuiti ce iese. Fac si aerobic o ora pe zi, dar va rog frumos, dati-mi un sut, ca acul cantarului nu se misca deloc in jos, ba dimpotriva de vreo o saptamana de cand m-am apucat la aerobic e blocat la 62!!! Merci frumos [mariaj][haibat][q][q][q][:(] scarmanus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Androix, sa ne spui si noua daca iei Bio-Fiber si ajuta la ceva... Cristina Tudor, bine ai venit printre noi! Eu am incercat sa iau Crom, si in afara de faptul ca nu-l suportam (imi facea greata), nu mi s-a parut ca-mi lua pofta de dulce... Mamico dulce, si eu beau cam 2-3 cani/zi de ceai antiadipos, dar nu are efect impotriva constipatiei, desi asa ar trebui (i-am dat intr-o zi o cana unei colege si apoi a stat numai pe buda!). Se pare ca sunt eu prea defecta la capitolul asta! Padi, si pe mine ma bate gandul sa-mi iau o bicicleta de camera, ca sa fac si eu ceva miscare, dar prietenele mele care au, zic ca au folosit-o putin la inceput, dupa care au transformat-o in cuier. Dar nu asta ar fi problema, ci nu stiu daca ajuta la slabit, sau doar la a face muschi la gamba (asta nu-mi trebuie!) ? Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 10 luni) si Ramona (1 an si 9 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...