Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
In loc sa fac de mancare ca doarme micutul stau si butonez, iar maine o sa mananc rabdari prajite. Amuleta ce bine de tine cu doica! Eu sincera sa fiu nu as avea incredere sa-mi las copilul cu altcineva. Nu stiu ce o sa fac cand o sa ma intorc la serviciu. Si la al meu i-a crescut capul de la 34 la 38 (la o luna).Am observat ca doar cateva caciulite ii mai vin (eu in casa nu il tin cu caciula). Iar de slabit am slabit ca stau cam 50% din timp cu el in brate, si cum are 5.100 iti dai seama cata miscare fac. O asteptam pe Adriana cu vesti! Pupici, Layla si Daniel Alexandru 7 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana a venit acasa astazi cu printul ei si era tare fericita [:D]. Era putin suparata ca in spital l-au cam obisnuit cu biberonul si sa vada cum se descurca cu bb sa primeasca sanul. Noi suntem tare bine - astazi a dormit tot timpul, sper la noapte sa nu facem noapte alba [?]. Ar cam fi momentul sa se trezeasca - am inceput sa imi dau seama dupa sani, ma inteapa si incep sa imi curga cand este momentul de papa. Va dorim noapte buna si o noapte linistita alaturi de bebeii vostri [copil], Andra mamica lui bb Matei si Andrei 4,5 luni Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ieri am fost la dr. si avem 4200gr deci intr-o luna a luat 1200gr. Aici ploua de vro 2zile si nu am putut so scot la plimbare in schimb o imbrac bine si 2-3ore o tin in balcon. Noi am schimbat pampersi folosim nannys am pus si poze noi si de data asta nu va mai uitati cu lupa la ele[:D] sa trezit si ma cheama la apel Anita si Rachella http://community.webshots.com/user/sugarbabe134
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nae..sa traiasca printesica...[bis][bis][bis].E o dulce....deci..cum facem..petim noi sau petiti voi???[:D] Noi suntem bine, ne odihnim, papam..ne mai caraim putin cu colicii..dar am o cumintenie de bebe[bibe]. Maine mergem la pediatru, va povestim cum a fost cand venim... Numai bine[bis] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi si Bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ane, ce frumusete e Rachella! Ma tot uit a pozele tale si ma minunez. Sa-ti traiasca! Ce marime la haine are acum, la o luna? O mai incap cumva alea cu mar 50 sau 56? Ce mai face mama ta? Nu ii e dor de casa? Cat ai convins-o pana la urma sa stea sa te ajute? Pupici Adina+BB38W
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai, mamicilor, se poate!? Pagina 3 e pentru noi? Eram "campioane" la scris si acum... Dar ne revenim noi, nu? Doresc sa va propun sa stabilim o data de intalnire. O duminica din Aprilie-Mai (sa creasca un pic si bbii care inca se lasa asteptati[;)])? Ce parere aveti? 24 aprilie? 2 mai? Ioana, YANN & PHILIP
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari mamicilor care au mai nascut. Eu am avut niste porcarii pe calculator si nu am mai putut sa intru pe forum, dar a rezolvat Bogdan problema. De abia astept si eu sa ne intilnim, pe 2 mai Mircea face 4 luni. Noi deja iesim in fiecare zi afara, ce-i drept cu o cirpita pe fata ca altfel plinge de frig. Dar cu cirpita ne plimbam cam 2 ore. Diana si [copil] Mircea http://community.webshots.com/user/dianab13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...