Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ioana ba da l-au spalat in spital numai ca el fiind mai grasut, cordonul a fost mai gelatinos si daca il mai si ud se usuca f greu, de aceea noi ii facem baitza asa pe bucatzele. Sper sa ii cada cat de curand sa instauram si noi baitza.... Si Matei tot o singura data pe noapte se scoala, papa si se culca la loc. Abia astept sa vina primavara sa il pot scoate afara cu caruciorul [bicla] iar eu...cu Andrei pe langa. Pun pariu ca o sa vrea cu trotineta cum se usuca pe jos...sa ma vezi cu amandoi ce alergatura !!!!!!!!! O zi excelenta [;)] Andra mamica lui bb Matei si Andrei 4,5 luni Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina hainutele unele ai vin altele nu, oricum saptamana asta am cumparat alt rand de hainute.Sper sai fie bune pana pe la 3luni ca are o groaza nici nu stiu ce o sa fac cu ele dupa aia ca aici nu sunt copii amarati ....da cred ca fac pachet si le trimit in ro Mama e bine ce ziceam eu ca o tin 2-3luni?hi hi o voi tine pana in iulie dupa care ai dau vacanta 2sapt si top inapoi ca de am nevoie de ea.....ca nu am incredere sa las fata cu soacramea ca e cam ametita. Andruska si eu i-am facut baie din prima zi cum am aduso acasa Anita si Rachella http://community.webshots.com/user/sugarbabe134
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

he, he se vede ca avem ocupatii mai imporatante decit sa stam pe net. eu am o nelamurire. nu cumva Matei doarme prea mult? de citeva zile adoarme seara la 11 si se trezeste dimineata la 5. papa apoi doarme iar pina pe la 9-10 cind ne jucam vreo ora si iar somn. ziua cam la 4 ore maninca. nu e prea putin oare? seara ne mai socializam putin. stam la tv, vine si tata de la serviciu. Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina tata nu zice nimic ca eu cotizez in fiecare luna si normal ca nu comenteaza oricum ai mei nu prea sunt in bune relatii asa ca.... Buli si Rachella doarme destul de mult si cand i-am zis doctorului mi-a zis sa zic merci.Matei cat are? Anita si Rachella http://community.webshots.com/user/sugarbabe134
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buli cand am citit mesajul tau parca citeam de fi'miu ca si el tot asa face...ba chiar EXACT la fel si il cheama tot Matei. Eu zic ca este f bine daca doarme ca asa creste nu ? Mai ales ca asta inseamna ca se satura si este copilul linistit. Al tau cat are ? Noi acum am adormit in brate la tati si cand ne vom trezi facem baita si papam si nani. Fetelor, maine este Lasatul Secului...sa vedeti voi ce de vizite cu finii, cine are [:D] noi avem 3 perechi dintre care unii deja s-au anuntat venirea pe la 12,00. Oricum maine cine mai vine este OK dupa care GATA CU VIZITELE pana facem 40 de zile. Va pupacim si va dorim noapte buna [nani] Andra mamica lui bb Matei si Andrei 4,5 luni Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Am reusit sa mai intru si eu sa vad ce ati mai scris. Si Alexutu meu are nasucul infundat mai ales noaptea si disper cand il aud cum haraie. I-am tot pus si eu picaturi de ser, cu pompita nu am succes. Andruska, multumim pt informatia cu serul incalzit; n-am stiut si am sa incerc. Bine te-am gasit! Bebe Matei vad ca e un cumintel! Lui Alex am inceput sa-i mai dau si un pic de ceai de anason, chimen si ff putin tei sau musetel. Ii dau seara 100ml biberon, ca este un mancacios si bidonasele mele sunt cam golite dupa atata supt. Am incercat sa respect un interval intre mese, dar nu am reusit. Tot la 2-2,5 ore papa si sunt multumita; ieri l-am cantarit si a facut 5kg flacaul meu!!!! Se pare ca nu mai avem colici (e posibil??) Saptamana asta a fost mai linistit si nu a mai avut crampe dureroase. Sab Simplex i-am dat numai inainte de masa de seara si totul a fost OK. Din pacate, bb se scoala cam de 2-3 ori pe noapte; cred ca si de sete, ca suge putin dintr-un san si apoi adoarme. Adriana, felicitari! Bine ca Rares s-a facut baiat de treaba si papa ce trebuie. Diana, multumim pt felicitari! Diana, Andruska, Layla, va rog mai trimiteti-mi o data adresele unde pot fi vazute poze cu Mirciulica, Matei si Dulci, ca m-a innebunit mama. Pe Rares l-a vazut si e un scump. Va pup si tineti-mi pumnii pt maine cand voi vorbi cu dr.pediatru despre presupusul stafilococ auriu. Am fugit ca s-a sculat bebe. Lia si bebe Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...