Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Investim in Romania?


Recommended Posts

Buna "potentialilor investitori", Napoca noastra dacica este, ca de obicei, in topul celor mai scumpe orase pe piata imobiliarului. Se pare insa ca de curand, au patruns pe piata multe firme particulare care ofera apartamente in blocuri noi construite. Asa ca speram sa se mai domoleasca "furia" preturilor. Alte idei? Numai bine si mult spor, Liliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Dimineatza FREEGONZO! Ai inceput sa te trezesti si asta e un lucru bun. Asta e sistemul pe care l-ai ales si acum vezi si care-i pretul. Ai fost prudent si ai mai pastrat ceva in tara, felicitari.Acum hai sa gandim ca niste adevarati oameni de afaceri, adica pe termen lung, investitii cat mai reduse si castig mare, ce parere ai? Tu vrei sa investesti aici si tot de aici vrei sa scoti di bani? Atunci ai cu adevarat nevoie de o "secunda sa mearga" de niste conexiuni si de dat niste SPAGULITE si de mai mult noroc. Iti vorbesc asa penca eu stau aici si vreau de mult timp sa fac ceea ce vrei si tu si ceilalti romani plecati si cu sange dacic; e foarte buna piata imobiliara dar tu vrei sa investesti direct munca ta in imobile, si la preturile astea costa destul. Ce ai zice sa incepi cu altceva mai profitabil si ce reiese sa-l bagi in imobile? Romania are inca un potential turistic imens dar care nu este exploatat judicios si pierde, dar potentialul agroturistic tocmai a inceput sa se aseze pe drumul cel bun si produce f bine. Ce parere ai? Raspunde-mi pe PM si vei vedea ce repede te linistesti si vei incepe o viata noua. P.S. Si eu am fost plecat si m-am intors hotarat sa fac ceva; daca nu esti bandit adevarat(cu sange balkanic nu dacic) nu -ti iese mare lucru. Te astept. Nic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut si multumesc la toti pt mesaje. Deocamdata m-am hotarit sa i-au o casa la tara cu ceva pamint pina nu se scumpesc si astea pina la cer.Nu de alta dar cum i-i spuneam si sotiei mele ,in lumea asta in plina globalizare e mare lucru sa ai un loc al tau.Sa stiti ca fenomenul globalizarii se vede cel mai bine din Ca si USA si e infiorator.Sper ca nu asta e ceea ce ne pregatesc domnii de la Bruxelles.In fine sper sa mai i-mi scrieti fiindca subiectul e vast si merita. Salut FreeGonzo Free Gonzo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, hai ca nici dacii nu se omorau cu munca. Sa faci turism in ro, e obligatoriu sa fii tu in tara si sa supraveghezi afacerea, altfel, te trezesti ca doar platesti. Pe cand imobiliarele nu cer investitii noi dupa cumparare si modernizari. Investitie minima, un weekend de munca, "capital romanesc" si uite ce a iesit: [url][/url]http://www.pv-hell.de/ Sa fiti iubiti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...