Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Intalnire cu Adelina


m34

Recommended Posts

Dragi forumisti din Bucuresti, Daca aveti timp, ne putem intalni cu Adelina miercuri 18.02.2004 seara la 18:30 la KFC Unirii (este la parter, spre aripa Calarasi). Cum ne recunoastem? Adelina seamana cu Cristi [pup], iar eu am poza la profilul meu. In plus, va pot trimite nr de telefon pe email sau PM. Va asteptam [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si eu vin. astazi adica, nu?? ca eu acum am vazut mesajul asta. Pe mine ma recunoasteti cel mai usor :-) bruneta, cu parul semilung si ..... grasa rau de tot :-)) azi am niste cizme rosii în picioare. Daca ma vedeti ametita pe-acolo agatzatzi-ma voi. A propos, habar n-am u de e KFC la Unirii ?! Chiar la magazin? Pup Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va rog din suflet, deoarece eu sunt din provincie si nu pot sa ajung, va rog, sa lamuriti bine problemele cu Adelina, si sa puteti voi cei care va intalniti cu ea, sa ne spuneti si noua ce trebuie safacem in continuare. eu ii trimit mesaje dat stiu ca nu are timp si de aceea poate vom tine legatura prin voi. Incercati sa lamuriti partea juridica, trebuie sa existe solutii pentru eliberarea lui Cristi de sub tutela acelei femei. Multumec si abia astept vesti de la voi! [*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072 paginuta personala: http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac ---------------de la Admin danielac - intrebarile tale sunt putin ciudate. raspunsurile la intrebarile tale sunt pe site - si nu cred ca are cineva timp sa iti explice personal. ar fi bine sa incerci sa mentii linia topicului pentru a nu ingreuna comunicarea. iti multumim,[dc]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca am postat asa de tarziu mesajul, dar aceasta vizita a Adelinei in Bucuresti nu a fost planificata mai devreme. Iar ideea intalnirii s-a cristalizat azi-noapte tarziu (sau dimineata devreme, depinde cum priviti problema [:D]). Sigur ca fiecare poate veni cu copii, sot/sotie sau cu cine doreste. Voi reciti forumul pe la 18, dupa care plec. Pana atunci, daca mai aveti intrebari legate de aceasta intalnire, incerc sa va raspund cu placere. Va asteptam [bibe] [pup] [gravi] [vampa] [hippi] [grasa] [bicla] [bonjovi] [cheers] [cina2] [dual] [papica] [flo] [si-eu] Mihai P.S.Orice informatie sau idee care l-ar putea ajuta pe Cristi ar fi binevenita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...