Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Menstruatia, la cat timp de la chiuretaj?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor lamuritzima si pe mine,este pentru prima data cind mi-se intimpla asa ceva subliniez am mai facut chiuretaje,dar de fiecare data am avut menstruatzia normal si fara intarzieri. >>>>Problema mea este ca pe 9.12.2003 a facut chiuretaj din cauza ca nu era bine cu sarcina respectiva,deja sunt 2 luni si mai bine dar eu am pierdut toata luna lui decmbrie cite putzin singeputzin mai roz,am zis ca asa o fi la chiuretajul asta.Pe 1.01.2004 mia venit un fel de tentativa de ciclu mai usurel,nu prea tare dar a tzinut 4/5 zile,pe 30.01.2004 am avut din nou dar atit de putzin inca nici nu am avut nevoie de tampon,mai mult doar in vagin erau urme de singe si mai rozii uneori. Este normal sau oi fi calcat pe bec cu [xinpat] pentru ca dupa calculul meu in ianuarie prin 20 am zis ca nu e nevoie de prezervativ.Eu nu ma simt nici de fel sa fiu insarcinata stiu imediat cind raman,totusi ce se intimpla ca nu pot numi ca au fost mentrsuatzii atit de putzin era. Numai bine si sanatate! Fabya http://f1.pg.photos.yahoo.com/ph/sella1be/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cornelia, si al mine a fost la fel. in 13 ina am facut un chiuretaj pt o sarcina oprita din evolutie si abea in a 37 a zi mi-a venit ciclul. si cu niste dureri...... in fine. a trecut si asta. dar auzisem si de cazuri in care fetele au ramas si imediat dupa.....si si eu ma simteam cu musculitxza pe caciula, si desi imi doream sa fie ceva ma gandeam ca ar fi bine macar o luna sa treaca ca sa curete...eventaul......tot ce ar mai putea fi pe acolo...cheguletze,ceva. fabya,. nu stiu ce sa zic...incearca un test de sarcina, daca nu, mergi la dr tau sin intreaba. ca daca nu e de bebe, si oricum daca e nu este bine cu sangerarile astea, ....ca sa revin deci, daca nu e de beb, niic asa nu este bine......mergi al un control. pe mine m-a chemat dupa 45 de zile de la chiuretaj, dar cum mie abea la 37 au venit...sa vedem cat tin si apoi merg. pupici dulci... anne-marry si...albumul meu cu poze: http://poze.acasa.ro/poze/album?id=1513 NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...