Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Schimbare look!


ellys

Recommended Posts

Va rog sa-mi dati niste sfaturi! Am o prietena care are 28 de ani, este necasatorita, nu are nici un prieten si se imbraca cam batraneste. Noi prietenele ei, vrem sa o convingem sa-si schimbe stilul, sa devina mai feminina si am vrea sa-i dam niste sfaturi potrivite. Pentru inceput ar trebui sa-si schimbe look-ul si imbracamintea. Ce sfaturi credeti ca ar trebui sa-i dam, fara se se supere pe noi si sa se simta jignita? Ellys
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cum arata prietena ta? Este grasuta si scunda? Slabuta si inalta? Daca este grsuta este mai dificil daca nu ceri si sfatul unei cuafeze si apoi a unei modiste.[;)] Eu sunt cam la 1.65 si cam plinuta[grasa] si iti spun ca imi e mie greu sa-mi aleg hainele si cred ca stiu ce vreau. De fiecare data ce mi-ar placea mie se potriveste la cele inalte sau cele slabe...[:(!] Asa ca trebuie sa ne dai mai multe amanunte... S-ar putea ca aceasta persoana sa fie foarte exigenta cu stilul ei[hippi] si pentru ca nu isi gaseste pe plac sa abordeze stil clasic sau prea clasic... rigid.. O tunsoare noua, mao scurta sau un breton .. ma rog ar aduce un aer de primavara... Cauta pe site Avantaje sa vezi ce se poarta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are 1.63 m si 63 kg. Este blonda naturala cu ochi verzi-caprui si niste gene superbe. Problema ei este ca este foarte complexata de felul in care arata. Adica nu prea are sani si este cam lata in partea de jos. Fuste nu prea poarta, deoarece are picioarele cam groase. A fost saptamana trecuta la stilist , si-a schimbat tunsoarea si si-a facut niste suvite mai deschise. Ii sta bine. Cu machiajul sta cam prost, adica nu se prea fardeaza pentru ca nu vrea. cand plecam undeva si o fardez este foarte incantata de felul in care arata. Hainele sunt intr-adevar o problema pentru ea. Sa-i imprumut de la mine, nu ne potrivim. Ellys
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mergeti impreuna la probat haine prin magazine. arata-i prin asta cu cei sta mai bine..ce o avantajeaza mai mult.. intr-o dupa-amiaza cand aveti timp cheam-o la tine si incearca pe fata ei ce-i sta mai bine.. cu "forta" daca nu vrea.. cand se va vea cu haine si cu un machiaj care o pun intr-o lumina mult mai buna va incepe sa ia mai multe masuri.. bafta si pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

....si eu cred ca daca sinteti prietene nu ar trebui sa se supere pe tine daca o inveti cum sa se aranjeze... ...ar trebui sa o intrebi si pe ea cum i-ar place sa se fardeze sau sa se imbrace...si ar trebui sa nu mai fie complexata...intreab-o daca si-ar dori un prieten ...spune-i ca fiecare are ceva frumos si ca ar trebui sa scoata acel ceva in evidenta... ...e miniona si cred ca fusta pina la genunchi ar avantaja-o dar nu inflorate...bluze cambrate,nu prea infoiate...pantofi cu toculetz dar nu cu bareta...iar ca tinuta sport toate mai apropiate de corp..nu mulate....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ar fi bine sa o lauzi de fiecare data de cate ori vezi o mica schimbare si dupa lauda sa-i "bagi si pastila": " Iti sta fantastic dar stii ce cred?!? Daca ai incerca si un ruj de-asta ar fi nebunie!" In general persoanele complexate sunt destul de greu de convins cu fortza sau cu rugamintzi. Trebuie sa o faci pe ea sa se simta bine si apoi o sa vezi ce schimbare radicala se va produce. Multa bafta![pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...