Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Una pe zi... (2)


Recommended Posts

Nelke [flo][flo][flo], super bancurile! [:-)))][:-)))][:-)))] Si de la mine unul: Cica un tip viziteaza o fabrica de diverse produse din latex. Prima data a remarcat masina de produs biberoane, datorita zgomotului de "fssss-pac" pe care il facea. Ghidul explica: - Acel fasait este cauciucul pe care-l injecteaza, iar "pac"-ul este dat de intzepatura care i se face in varf. Ceva mai incolo intra in sectia de produs prezervative. Un zgomot infernal si aici: "fsss-fsss-fsss-pac". Intrigat, omul nostru intreaba: - Bine-bine, am inteles de ce face "fsss", dar de ce se mai aude si "pac"? - Normal, aparatul functioneaza ca si cel de produs biberoane, la al patrulea prezervativ ii trage o gaura. - Asta-i buna! Dati gauri la prezervative? - Da! Face bine la afacerea cu biberoane![bibe] [flo] Catrinel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oameni buni care imi aduceti un zambet (cel putin) pe buze in fiecare zi, [flo], multumesc. Spun si eu un banc (scuze daca s-a mai spus): A man goes into a library and asks for a book on suicide. The librarian says; "Fuck off, you won't bring it back." "Ma-ma" cu [baietel] sau [fetita] la bord de 31 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un sadic si un masochist se întîlnesc. Masochistul îi zice sadicului: "Chinuieste-ma, te rog !" La care sadicul: "Nuuuuuuuu !!!!!" *** Doua planete se întîlnesc. Una întreaba: - Na, cum îti merge ? - Rau, am homo-sapiens. [flo] Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cica intra un iepuras intr-o farmacie si intreaba: -Sa'rut mana, prezervative pentru iepurasi aveti? -Nu, decat pentru elefanti avem Vine a doua zi -Sarutmana prezervative pentru iepurasi aveti? -Decat pentru elefanti! -Off! Atunci dati-mi doua ca oi vedea eu cum le innod. Un credincios merge la preot sa se spovedeasca: - parinte, am pacatuit... - cu cine fiule? - stii parinte, nu pot sa-ti spun... imi este forte greu... - cu femeia primarului? - nu... - cu femeia veterinarului? - nu parinte... - dar cu cine? - parinte, nu cred ca sunt inca pregatit sa ma spovedesc, voi veni in alta zi... iesind de la spovedanie, omul nostru se intalneste cu un prieten care-l intreaba mirat: - ce ai facut la spovedanie? - am luat niste adrese utile... Gabriel - tatic de 2 ani! [cheers][copil] http://www.familia-mea.go.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...