Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pt mamicile de iulie-august 2004 - eco morfologica


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Butterfly va doresc tot binele din lume tie si bebeului tau din burtica. Toate cuvintele pe care as vrea sa ti le adresez au pierit odata cu emotia care m-a cuprins citind mesajul tau. Ai incredere in tine, in bebe mic si in D-zeu si totul va fi bine. Noi cu toate suntem alaturi de tine si chiar si atunci cand crezi ca D-zeu te-a parasit sau consideri ca nu esti o persoana credincioasa te legi de faptul ca iubirea este mai puternica decat capcanele vietii si speranta nu te va parasi. Cine a fost medicul care te-a supus acestor grele incercari? 27 ani, cu Bradut (21sapt)- DPN 13 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, cate radiografii ai facut si de care? Ma lasi sa te linistesc un pic? Si eu am fost de curand la o consultatie tocmai fiindca am avut un stress legat de o radiografie la inceput, iar medicul (foarte bun, cu multa experienta si celebru, nu am auzit de vreo gafa din partea lui) mi-a spus ca nu am de ce sa ma tem, ca trebuia sa fie "bomba atomica" ca sa ma poata afecta si ca nici radiografiile urologice (?!) nu afecteaza sarcina. Sper sa fie adevarat. Roxana, 20 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si atunci de ce exista curentul asta contra? 2 medici meu mi-au spus acelasi lucru (am facut doua radiografii la plamani) dar pana nu se naste copilul sa-l vad eu sanatos nici Pop cu armata lui de ecografe nu-mi scoate frica din cap (e drept ca ma ajuta sa nu inebunesc sau sa nu fac vreo tampenie) Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...