Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hotel in Mamaia


Recommended Posts

La vara vrem sa mergem in concediu la Mamaia. Pentru noi este cea mai buna solutie de concediu, ptr ca si asa suntem obligati sa mergem in Ro cateva zile, iar drumul e destul de lung. Daca ar mai trebui sa mai conducem inca vreo mie de km pana in Croatia sau mai stiu eu unde, am fi numai pe drumuri. Ei bine, de cateva zile ma interesez prin intermediul internetului despre hoteluri in Mamaia. Nu trebuie sa fie ceva de patru sau cinci stele, cred ca ne-am simti foarte bine si la trei stele. Am gasit cateva oferte, destul de avantajoase la hotelurile Ambasador, Amiral, Lido si Majestic. Poate ma puteti ajuta cu parerile voastre despre hotelurile din Mamaia (cele enumerate anterior sau altele la care ati stat voi - orice informatie e bine venita). Unde v-ati simtit cel mai bine, sunt conditiile acceptabile pentru un copil de doi ani, cum e cu mancare la restaurant?? Sunt convinsa ca s-a mai discutat despre hoteluri in Mamaia numai ca din lipsa de timp ptr. cautare mi-am permis sa deschid un nou subiect. Daca moderatorii vor fi atat de draguti si vor gasi subiectele respective ii rog sa mute si mesajul meu la locul potrivit. Va multumesc anticipat ptr. pareri si va pup pe toti. Roxana si Lucia Valentina (26.05.02) [mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Chiar ma intereseaza si pe mine un hotel de 3 stele in Mamaia si poate ne ajuta cineva cu niste informatii, sugestii. Desi am spus de fiecare data cand am ajuns pe litoralul romanesc ca e pt.ultima oara, se pare ca anul asta nu prea avem de ales pt.ca bebelusha va avea abia un anisor si parca ne e frica sa iesim din tara din cauza ca e prea mica. Multe multumiri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca bani nu sunt o prob recomand cu toata caldura majesticul.eu numai acolo merg, dar ai grija sa faci rezervarea din timp.cu atat mai mult ca ai un copil.exista 7 restaurante intr-unul singur,de la pizza la peste si cofetarie..toate la un loc, locuri speciale ptr copii, spectacole in fiecare seara la restaurant , au ei grija de copii cu jocuri cu concursuri,....e mai mult decat raiul pe pamnat..o macare excelenta...protap seara de seara...etc....superlativul ptr tot.piscina...tot ce trebuie ptr un concediu minunat cu plaja privata ....cool puffy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti recomand Picadilly....e al unui prieten de al meu....Camerele sunt ok, cu aer conditionat ....cu gresie ..faianta etc..e in apropiere de CAstel... iar pretul e accesibil...nu e super lux..dar e un hotel linistit , tocmai bun pentru o familie cu copii de exemplu. Daca vrei da-mi un PM si iti dau toate datele! [pup] AniS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cristinacsa
quote:
Originally posted by tinatache
Cat costa o camera la Majestic? Mersic! Cristina Cristina cauta pe www.plaja.ro Cristina si gemenutele
http://cristinacsa.bei.t-online.de
Multumesc, ma uit acum. ps: As mai avea o intrebare pt cei care au fost la Majestic: este liniste? Adica e vreo discoteca din aia non-stop pe langa el care sa nu te lase sa dormi? Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...