Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

menstruatia?


Willa

Recommended Posts

Fetelor, v-a venit cumva menstruatia? Eu am nascut pe 7 nov, alaptez pisicutza mica, si acum 2 zile am avut o surpriza mare de tot sa vad cateva pete maronii pe chilot... nu am ajuns la doctor, azi trebuia si nu m-am invrednicit, si mor de grija, as vrea sa stiu dc voi ati revenit la asta... Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna! Eu am nascut pe 11 nov. 2003 si primul ciclu mi-a venit pe data de 5 feb, desi alaptez. Nu este anormal si sunt si cazuri cand menstruatia vine mai tarziu (ex. 1 an). La mine nu a fost deloc abundenta, ba chiar mai mica decat inainte, insa nu stiu cum va fi de acum incolo. Nu stiu daca va veni regulat sau nu. Deocamdata nu iau anticonceptionale. Bebelul tau ce este? Unde ai nascut? Vizitezi topicul "Bebelusi de oct-nov-dec 2003"? Pupici, Adriana si [bibe] Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-ai linistit putin. e drept, imi spusese si doctorul la tel, dar parca nu f linistit... nu stiu dc e menstruatia, nu mi-a curs nimic in afar de acele pete, e posibil, zice dr, sa fie o vaginita (am avut ceva simptome). am o fetita, Iulia Maria. am nascut la caritas, cezariana. am intrat putin, nu am f mult timp, sunt atatea subiecte... nici eu nu iau pilule, e mai bine in primul an sa nu...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu te nelinisti...eu am nascut pe 25.oct. si prima menstruatie am avut acum o saptamana in conditiile in care o alaptez exclusiv la san.Poate e mai bine totusi sa te duci la medic..daca zici ca s-ar putea sa fie altceva decat menstruatie. http://community.webshots.com/user/sympa200
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...