Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde sunt Ebay-stele?:)))


Recommended Posts

Fetelor dragi! Dupa ce m-am bagat din curiozitate pe link-ul dat de voi , acum am devenit si dependenta![:D] Buun! Acum ca am devenit dependenta, nu poci sa stau si sa ma uit doar, nu? Mai licitez si eu ca omu'![;)] Si daca tot licitez mai si castig(e o regula a compensatziei,nu?[;)]). Acu' intervine marea problema!!! Daca eu nu pot sa platesc inca prin Paypal, cum ma sfatuitzi voi sa o fac, avand in vedere ca persoana care trebuie sa primeasca banii accepta orice metoda de plata. Vorbesc de www.ebay.com. Astept orice fel de sfaturi, ponturi, idei etc![pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de ralucami
Fetelor dragi! Dupa ce m-am bagat din curiozitate pe link-ul dat de voi , acum am devenit si dependenta![:D] Buun! Acum ca am devenit dependenta, nu poci sa stau si sa ma uit doar, nu? Mai licitez si eu ca omu'![;)] Si daca tot licitez mai si castig(e o regula a compensatziei,nu?[;)]). Acu' intervine marea problema!!! Daca eu nu pot sa platesc inca prin Paypal, cum ma sfatuitzi voi sa o fac, avand in vedere ca persoana care trebuie sa primeasca banii accepta orice metoda de plata. Vorbesc de www.ebay.com. Astept orice fel de sfaturi, ponturi, idei etc![pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Draga ralucami, eu cind locuiam in japan si cumparam de pe ebay (de prin alte tari )platem cu paypal ,,,eu nu inteleg ceva...tu esti memebru pe ebay? ai cont in paypal? poti plati si cu Money order/Cashiers check . Este tot ce stiu deocamdata . Succes pe ebay ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena tu ai cumparat de pe Ebay cand erai in Japonia? Zi-mi detalii!![:D] Eu sunt membru ebay, m-am inscris si la paypal , dar nu pot inca sa platesc prin ei, pana nu imi vine acasa factura de la Visa cu nr lor de confirmare. Factura asta cica ajunge in jur de o saptamana. Ce inseamna money order si cashier check? Eu am mai intrebat odata pe forum si fetele au incercat sa ma lamureasca, dar parca tot nu m-am luminat. La money order ma pot duce la banca sau la posta si ii trimit vanzatorului banii in cont? Aici in capatul asta de lume nu avem Western Union[bang] Spune-mi te rog cum efectuai tu platzile atunci cand erai in Japo! Mersi mult![flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu platesc online, prin transfer bancar. Vanzatorul imi da datele de cont si eu transfer banucul via Internet. Simplu si comod! Vad ca subiectul deschis de Alba s-a dus la fund ( de vina sunt Sticky [:D] ) asa ca scriu aici ca ieri am licitat (si castigat) 5 CD-uri cu muzica pt. bebei la pretul de..... 3€ .... toate 5. Nu-i rau,nu? Laura si papusica din burtik ( 29+ saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ralucami am cumparat si plateam cu money order , adica mergeam la posta sau si la banca si ceream un money order in suma de cit trebuia sa trimit la persoana respectiva, iar suma sa echivaleze dolarul american sau din ce tara ai cumparat sau cum te intelegi sa platesti ...eu am paltit de citeva ori si in yeni japonezi ...iar restul au fost euro si dolari...dar cel mai bine este cu paypal adica iti deschizi contul in paypal si platesti direct . Succes ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...