Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PERICOL DE LACRIMI!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oare cat timp are sa mai treaca pina cand o sa se secopere leaculpt aceasta boala nenorocita. Sora mea a murit acum 9 luni tot de aceasta boala chinuitoare.Eu nu mai cred in Dumnezeu, la mine nu si-a aplecat niciodata urechea, la rugaciunile mele atunci sincere si pline de incredere, nici atunci cand mama a murit la 48 de ani, nici cand sora mea s-a imbolnavit, nici macar atunci cand m-am rugat sa aiba mila de sora mea care se chinuia foarte rau , sa se termine mai repede, niciodata nu a fost sensibil la rugaciunile mele si ma intreb: oare exista vreo logica?exista vreun pacat care acesti copii sa-l plateasca, cand ei sunt atit de nevinovati?Nu pot sa urez decat multa putere , sa ma rog nu mai pot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Dumnezeule, unde esti? Ce se poate spune in astfel de situatii? Cand auzi asa ceva toate pb.tale palesc. Ce incurajare ii poti trimite acestei mamici, decat ca sunt cu gandu si cu sufletu alaturi de ea si daca simti nevoia sa vb. cu cineva iti sunt aproape 07421054853 / Andreea / mamica lui theo si a lui bebi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va multumesc mult pentru incurajari, dar nu mie mi s-a intimplat tragedia... Este scrisoarea unei mame, intilnita intr-o revista. M-a impresionat, am invatat ceva din ea, am dat-o mai departe... Daca vreti sa ii scriem acestei femei, care sufera cum nu cred ca mai poate vreo inima pe lumea asta, haideti sa-i scriem o scrisoare, adresa ei e trecuta in mesaj... Dar ce-am putea sa-i spunem, Doamne Sfinte!, ca sa-i alinam durerea...??? "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne... Adrianangi, da, poate ar fi bine sa-i scriem, dar vorba ta, ce...? Ca orice as spune, mi se pare ca suna fals. Sa-i trimit macar o vedere in care sa-i spun ca macar intr-un fel nu-i singura? Ca ne gandim la ea? N-as putea pretinde ca intzeleg o durere atat de mare... anto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...