Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce stiti despre ALO CANADA?


Recommended Posts

Ce stiti despre Alo Canada? Am trimis si eu unmail de evaluare la ei..ma rog..cica:"felicitari"..dar nu prea pricep..am impresia ca ei cer o taxa de 800 euroi pt ca se ocupa de datele tale...Nu stiu sigur..ca e cam ambiguu Voi ce stiti?A apelat cineva la firma asta? KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Este o tampenie de firma. Daca vrei sa emigrezi in Ca, aplica singura, nu e deloc greu si nici nu esti tratata diferentiat in procesul de emigrare. Nu dureaza mult, cam 1 an si 2 luni, totul. Daca incepi acum, in vara lui 2005 vei fi in Montreal. Gandeste-te, insa, bine inainte sa demarezi totul, sa nu cumva sa regreti ceva dupa, toata distractia te costa vreo 3500 Euro daca ai 2 copii. Succes, Irina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai tocmai pt ca nu stii, inregistreaza-te acolo pe un forum, si deschide un topic cu ce te intereseaza. spune-le si tu ca "habar n-am nimic, please help!" [:D] oamenii de-acolo sunt foarte intelegatori si saritori, o sa vezi! eu am fost sponsorizata de sotul meu, deci nu am urmat procesul normal de emigrare, insa sunt o gramada care sunt in situatia ta. bafta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...