Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

chiar am nevoie de ajutor


Recommended Posts

salut!sunt nou venita si chiar am nevoie de ajutor...in mai putin de 5 luni ma casatoresc si vreau sa arat senztional[:I]am 22 de ani 163cm si 56 kg din cauza serviciului am o viata sedentara si nici prea mutli bani ca sa imi permit sa tin o dieta sofisticata...am mai incercat diverse diete dar fara prea mult succes as vrea sa dau jos minim 6kg in maxim o luna ..cu cat mai repede cu ata mai bine[hop]am auzit multe despre dieta disociata as vrea sa aflu mai multe despre aceasta dar si despre diverse pastile de slabit (in afara de biomed sau viaredin pe care le-am incercat si am fost foarte dezamagita)va rog sa imi trimiteti raspunsuri pe adresa mea de email bucaticamica@yahoo.com !va multumesc ca ma ajutati in eterna lupta cu kilogramele[box]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai Bucaticamica, citeste la "Cum slabim" si "Montignac: ce am mancat azi?" si poate gasesti raspuns la framantarile tale. Chiar 6kg intr-o luna, in conditiile in care nu esti grasa deloc, e cam greu, dar vreo 2-3-4kg, e posibil...Succes! Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 10 luni) si Ramona (1 an si 9 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bucatica casa de piatra si....hai sa iti spun ce am mai incercat eu si a tinut la acel timp, insa, asta nu inseamna ca trebuie sa tina la toti. deci: - nu mancam dupa 18.00-19.00 nimik - beam ceai de urzica NEINDULCIT cate trei - patru cani pe zi dupa mese sau inainte , depinde cum vrei si pot....ajunsesem s ail beau si de sete faceam mai mult intr-o sticla - luam niste pstile...a....normoponderol, sper ca nu se cosidera reclama, iar daca dam sa se steraga asta dni context de catre moderatori sau saui tot subiectul, - nu mancam cu paine ceea ce nici acum nu fac, numai f rar, la un sandwich de urgenta sau la ceva cu sos, dar atunci nici nu vedeam paine!!!! - si nu ma abtineam sa mananc nimik, numai ca mai reduceam din ceea ce continea grasimi sau era prajit. UN REGIM NORMAL, FARA BATAI PREA MARI DE CAP, SI SIMPLU DE TINUT: fara paine,, fara mancare dupa 6-7 seara, si...lichide multe sau orice care sa te "scoata" afara mai repede decat normalul. cam asta a rfi. la mine a rezultat. sincera sa fiu, as face si acum, dar vreau si eu bebe si mai ales in urma unei sarcini f recent pierdute, nu vreau sa risc sa imi dau sistemul hormonal peste cap,.....am ramas la momnetul de dupa naster, cand va fi el, s aioncerc iarasi. nu stiu daca am dreptate cu nvelul hormonal, dar eu asa cred fiindca orice schimbare in organism, mai ales asa de semnificativa, duce la asa ceva, nu? fetelor,daca nu am dreptate, spuneti-mi. oki? spor la treaba. pupici dulci... anne-marry si...albumul meu cu poze: http://poze.acasa.ro/poze/album?id=1513 NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...