Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pentru galatence.... medici ??


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Oana..nu am mai vorbit de mult timp.Sper ca acum esti mai bine. Ce as putea eu sa-ti recomand?Eu zic ca Dr.Botezatu este dintre cei mai buni.Are cabinetul pe Strada Brailei,vizavi de TreiStar,in Mazepa. Tot buna este si Dr.Bucatanschi cu cabinetul situat in Tiglina 1,la parterul blocurilor PS. Daca te intereseaza mai multe,adica si numerele lor de telefon,e ok..pot sa ti le dau eu. Eu nu mai am adresa ta de mail.Dar daca vii prin Glati as vrea sa ne intalnim.Ce-ti face baietelul? Sanatate si numai bine! KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot s-a facut un subiect cu o intrebare pentru galatence, hai sa va intreb si eu ceva. Imi puteti spune si mie o gradinita faina in Galati? Eu stiu doar de Piticot , dar mama spune ca e 95 de euro pe luna. Asa-i? Gradinita e pentru nepotica mea de 2 ani si 5 luni care sta in Galati la mama. Va multumesc mult. Anda si bebelusa Carina cea nazdravana http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Oana, eu ti-o recomand pe doctorita cu care am nascut eu de 2 ori: Dimitriu Rodica. Este la Spitalul judetean, dar o poti gasi si la un cabinet particular (al doctoritei Ioana Pop, careia ii tine locul datorita faptului ca tanara doctorita a nascut de curand si e in concediu). Iti voi da numarul ei de telefon daca te intereseaza, numarul de la cabinetul particular este in cartea de telefon si il gasesti si la reclame in pagini galbene. Oricum, daca vrei ti le dau eu pe amandoua. Carina, fetita mea Anca, de 2 ani si 10 luni merge din toamna la gradinita "Iulica". Este o gradinita particulara, recent deschisa, dar preturile sunt tot asa de mari (75 euro programul 8-12). O gradinita particulara buna mai este si "Lyra" de pe Mihai Bravu, dar nu are decat program scurt. Tariful este de aprox. 1 milion. Gradinita de stat buna am auzit ca ar fi si gradinita numarul 2 din Tiglina 1 (cea de langa Scoala 2). Nu cunosc tarife. Cu drag, Vilma, Anca si Tudor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut vbaietelul cel mare la Gradinita cu program Prelungit"Step By Step" situata la capatul liniei de troleu. Este foarte dotata.Si educatoare f bune si atente.Mancarea f buna.Programul ede la 8 dim la 17 seara.Dadeam cam 25.000 lei/zi. Am fost foarte multumita. KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, ma bucur ca te-am reantalnit. Am vazut si ce mare s-a facut puiul tau (mic!!). Am avut o groaza de probleme pe care o sa ti le detaliez pe mail,de aceea ti-am trimis un "privat". As fi incantata daca mi-ai da detalii de Dr. Botezatu:adresa ,nr. tel.,locatia cab. in Galati,etc. Cumva exista o clinica particulara la voi unde este si el? Oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...