Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (3)


vilma

Recommended Posts

Laura te rog sa intri pe la "PlANTE...." si e clar ca tb si eu sa fac gimnastica, altfel nu se mai poate. am inceput si eu regimul si deja calc stramb... sa-mi spuneti daca e bine cu ce incep aici: iaurt dimineta (0% grasime ) supa la pranz dar e cu ulei facuta (doar un pic) salata verde +putin cascaval+ou si un peste prajit seara mere coapte...si un bicuite[;)] cum Dumnezeu faceti voi supele sau carnea?! pt ca fra ulei nu stiu decat gratar... iar supa nici nu stiu cum ... Dati-mi o manuta de ajutor ca o sa am nevoie de o macara....[grasa][grasa] Mihaela si [copil] Flaviu http://community.webshots.com/user/pojogao
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor! Eu sunt mai noua pe la voi, asa ca nu va suparati daca sunt putin stangace. Voi de ce v-ati ingrasat? De la sarcina? De ce cutez a va intreba? Eu sunt inca insarcinata si probabil cea mai mare obsesie a mea este sa nu ma ingras prea mult. Am pus deja vreo 5 kg, si-mi masor mereu fundul in oglinda. Este urias! Eu nu am decat 54kg dar mai am si 3 luni de sarcina si ma gadesc ca pana nasc ma fac cat casa! Mereu am fost o subtire si gandul ca acum ma pot face asa de mare ma inspaimanta. Pe de alta parte nici nu vreau sa tin acum regimuri pentru ca ma gandesc ca bebelusa mea are nevoie de hrana ca sa creasca mare si sanatoasa. Pofta am cum n-am avut nicicand si parca mai greu pot renunta la una sau la alta. Voi ce spuneti, am vreo sansa sa revin la kg de dinainte fara prea mult efort? N-am tinut un regim in viata mea, dar orice are un inceput, nu-i asa?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pojogam, cu exceptia biscuitelui de la sfarsitul zilei, restul e ok. Dar de ce zici tu ca trebuie sa faci supa fara ulei, ca nu e adevarat? Poti sa pui putin ulei, nu are nimic...Doar paste sa nu pui, sau orez... Tatiana, vad ca esti o gravidutza foarte slabutza, deci n-ai de ce sa-ti faci griji...Cele slabe de fel, de obicei slabesc repede si dupa sarcina...Si tu nu ai luat decat putine kg in 5 luni de sarcina, eu am avut 18kg de fiecare data in plus, si tot s-au dus, iar acum am reusit sa fiu mai slaba decat inainte de prima sarcina... Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 11 luni) si Ramona (1 an si 10 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa spui... am papat si bame in sos de rosii cu smantana. DA si supa avea orez...[bang] Laura am luat in sarcina 20 si tare greu se mai duc, cand aud cate kg ai zau ca innebunesc.Bravo tie! de cand cu regimul am o pofta de dulciuri mai mare ca inainte. Mihaela si [copil] Flaviu http://community.webshots.com/user/pojogao
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela,dar tu esti grasa ??!!?? Of ,ce sa mai spun eu!!!!76 kg inloc de 62 kg...la 1.72 m.Eu ieri am fost cumplita! [mariaj]La ora 16.00 am facut salata de fucte si am pus si cateva fructe din compot...am scurs zeama daar ce folos ca tot era dulce si plina de zahar![bang][bang][bang] Seara,ce-am spus daca tot am sarit calul cu salata aam mancat si cateva linguri de coliva[bang][bang][bang]Nu ma certati prea tare!De azi numai mananc nici cereale! [pup] Gabi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...