Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (3)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Luna, nu ceda!!!!!!!!!! Si mie mi-e tare greu cu poftele. Am zis ca as bea o cacao cu lapte, mi-am si adus cacao din camara si pina la urma am mincat o portocala. Daca miine nu am mai putin ca azi atunci voi minca ceva interzis...Dar sper sa am totusi macar 100 gr mai putin. Ramii tare pe pozitie, stiu ca nu e usor, toate de aici stim! Te pup! GabiG si Francesca 1an8 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://www.geocities.com/adrianb74
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu u stiu ce se intampla ca nu ma slabesc nici pic cam de 2 saptamani, am pierdut 1 kg cu Monti de la 1 feb, dar acum ...nimic, sa se fi obisnuit corpul, sa trec pe altceva sau sa mai reduc cantitatile? Orice ar fi trebuie sa contiui, NU MA LAS!!!![bang][bang] raly
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata: iaurt fat free sunca de pui si branza(cascaval) Pranz: tocanita de pui, facuta din rosii, ardei si pastarnac, plus bineanteles pui, piept deci fara grasime Seara:ardei gras niste sunculita si niste branza allouette baby brie, (o fi buna sau e prea grasa?) mor dupa ea... Cred ca mai mananc niste compot de ananas si...GATA!!! Destul ca azi am probat o multime de pantaloni si nu mi-a venit nici unul, am venit acasa plina de nervi ca nu pot sa ma imbrac si eu mai frumos,e drep erau junior sizes dar totusi, ma asteptam sa intru in 11, cand colo[bang][bang]. Mai dati idei cele care ati tinut mai mult Monti, cum sa trecem peste hopul asta al stagnarii? raly
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
ora 14 supa de pui (cu taietei), fasole verde (din aia congelata) cu piept de pui
Gabiii,in nici un caz nu ai voie supa de pui cu taitei!Chiar daca ar fii facuti cu faina integrala tot nu ar merge pentru ca combinatia glucide rele[taiteii]+lipide[puiul]este total interzisa! Sper ca nu te-ai suparat ca ti-am atras atentia[flo] Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragelor :) Sa va zic si eu ca pap astazi (a 5-a zi de Monti): ora 10 - mandarina ora 10,30 - iaurt 0,1% + cereale de grau + cafea fara cofeina, fara zahar :) ora 13,30 - supa de vita + mancare de dovlecei si vinete ora 17,30 - mar ora 18,30 - mancare de dovlecei + pui + salata Cred ca este ok ce mananc... sper. Eventual ma corectati, va rog. Pupici si vointa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca cerealele de griu sunt integrale,da-i inainte ca e totul bine! Mama ce buna sunt sa dau sfaturi[bang]da cind vad o prajitura in fata ochilor[pofta]maninc si pe urma imi vine sa[neand]da lasa,vorba lu Teo,o sa vina ea vremea si o sa rezist eroic la toate bunatatile din lume! Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...