Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fani ai filmului STAPANUL INELELOR


Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sunt Bramblerose Tighfield of Tookbank. asta dupa casatorie. Inainte eram Bramblerose Proudneck of Tuckborough [:D] Iar sotul este Ponto Tighfield of Tookbank Miruna ar fi Primula Tighfield of Tookbank. Frumoasa familie: Ponto, Bramblerose si Primula [bis][bis][bis] Pupici, Boga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

The Return of the King Receives 11 Oscar® Nominations! The Lord of the Rings: The Return of the King was nominated for 11 Academy Awards® as announced by the Academy of Motion Picture Arts and Sciences. Categories include: Best Picture Best Director - Peter Jackson Art Direction Costume Design Film Editing Makeup Music - Original Score - Howard Shore Music - Original Song - "Into the West" Sound Mixing Visual Effects Adapted Screenplay Eu zic ca va castiga cel putin 5 premii Oscar, voi ce ziceti ? Oricum de meritat, merita[bis][bis] !!! Este unul din putinele filme la care partea a doua a fost mai buna decat prima, iar a treia cea mai buna dintre toate... HOBBIT NAME www.chriswetherell.com/hobbit/default.asp ELF NAME www.chriswetherell.com/elf/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Daca am fi elfi: Mama - Aredhel Elendil (fosta Lossëhelin), Tata - Maeglin Elendil si Dinu - Elessar Elendil Sau hobbitzi: Mama - Belladonna Peatfingers of Brockenborings (fosta Bramble of Willowbottom), Tata - Todo Peatfingers of Brockenborings si Dinu - Bodo Peatfingers of Brockenborings [:D] Mama, Tata si Dinu Q
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...