Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre Ro la TV franceza - 25/02/2004


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele din Germania nu uitati de reportaj :-) CIA si KGB si-au dat mana la Bucuresti "Realizatoarea documentarului despre Revolutia romana, difuzat maine seara de postul de televiziune Arte, ne-a declarat ca evenimentele din ‘89 au fost puse la cale de CIA, KGB si serviciile occidentale de informatii." http://www.jurnalul.ro/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1170&
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by papadie
Fetele din Germania nu uitati de reportaj :-) CIA si KGB si-au dat mana la Bucuresti "Realizatoarea documentarului despre Revolutia romana, difuzat maine seara de postul de televiziune Arte, ne-a declarat ca evenimentele din ‘89 au fost puse la cale de CIA, KGB si serviciile occidentale de informatii." http://www.jurnalul.ro/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1170&
dadadada! si eu am auzit ca se anunta interesant acest documentar. Si ca nu se prea "pupa" deloc cu ceea ce "Rivulutionarii" ai "de marca" ce sunt acum pe sus de tot insista sa sustina. "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor inca nu-mi revin...mai sa fie Ceausica in nebunia lui uite ca stia el ceva de agenturile straine...ce frumos ar fi daca l-ar vedea sau l-ar da si pe un post romanesc...oare o fi fost? Hai ca va astept sa spuneti ce ati simtit vis-a-vis de imaginile si ce era in spatele evenimentelor care iata ca pana la urma cu chiu cu vai, mai iese cate ceva la iveala. Da CIA- ul a fost bagat rau de tot in poveste si fratii nostri unguri, ca le era frica ca raman de carutza cu roamnii alaturi sub dictator. Am ramas muta fetelor....ce de minciuni ni s-au mai servit la inceput, Doamne, Doamne! [flo][flo][flo] pentru cei care au murit in Revolutie, ca lor le era dedicat reportajul Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...