Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Menstruatia la 21 de zile


Recommended Posts

De cand ma stiu am avut un ciclu foarte neregulat. Ba venea la 25, 26 de zile, ba la 28, ba la 35. Deci total aiurea. Dar ca acum nu mi s-a intamplat niciodata. Mi-a venit la 21 de zile practic de doua ori in aceeasi luna. Nu stiu ce sa mai inteleg din asta. Voua vi s-a intamplat asa ceva vreodata? Credeti ca e cazul sa ma alarmez? Vreau sa ajung si la medic dar pana atunci as vrea niste pareri de la voi. Mirela, mamica de Andreiut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si mie mi s-a intamplat acest lucru de cateva ori. La examenul medical totul era OK, medicul mi-a recomandat anticonceptionale, care la mine nu au avut efectul dorit asa incat am renuntat sa le mai iau si am descoperit aici, pe forum, o discutie in care aparea tinctura de coada soricelului ca un remediu de a regla ciclul. In diverse carti am citit despre aceasta planta,am mers la Plafar si d-na biolog de acolo mi-a recomandat acelasi produs. Din februarie, anul trecut, timp de 6 luni am luat aceasta tinctura si pot spune ca, de 3-4 luni, am inceput sa am un ciclu la 24-25 zile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...