Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trenul


Recommended Posts

Am inteles, Marius despre cine este vorba...Nu vreau sa incerc sa-ti transmit ceva in care poate nu mai crezi in aceste momente, ma refer la speranta, la trenul care il astepti din nou...Imi imaginez ca e foarte greu...Ceea ce iti doresc din tot sufletul este ca, cat de curand sa ne spui ca nu mai ai nevoie sa astepti trenul...caci a venit si va ramane cu tot ce e mai bun...Am si eu doua surori(gemene intre ele) mai mici si, de cate ori citesc din ceea ce scri tu despre Rares, ma gandesc ca, intr-adevar, iubirea pentru frati este foarte mare si trebuie sa credem in D-zeu ca nu ii va lasa, pentru ca o viata fara ei ar fi, poate, greu de indurat.[flo] oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am pus acel "poate" in ultimele cuvinte, pentru ca nu am trecut printr-o asemenea situatie, dar nu inseamna ca nu este greu de indurat, este foarte greu...Nici nu vreau sa-mi imaginez...Tocmai din aceasta cauza, am pus acel "poate", pentru a nu trebui sa-mi dau seama ce inseamna asta. oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...