Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (134)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neata.facui ochi.la 6 is in picioare din cauza ca ma gadila soarele la nas.nu am perdele la geamuri si soarele-si face d ecap rau de tot la mine in casa[bang] deseara voi pune un cearceaf in geam [soc]poate ma alunga vecinii de pe strada.am nimerit intr-un cartier de baieti cu bani,cum naiba am ajuns aici nu stiu.sunt atat de sclifositi!!![bang]abia dau buna ziua.s-a dus "tigania" pe care o aveam la duplex.acolo eram ca tiganii.copii erau din casa in casa,vecinele la barfa pe geamuri,barbatii reparau masinile in strada,eu faceam prajituri pt toata strada,copii dormeau care pe unde-i apuca seara[:D] cool,cool! aici in noul cartier toata lumea-i sclifosita,copii sunt saracii dar nu-i lasa sa iasa din curte,in curte la ei nu intra nimeni ca au piscini dealea in pamant si le este frica sa nu le sece[:D] pana mea.hai ca ma nervozai.vand casa.ma duc in pana mea la saraciile mele acolo pe strada veche ca tare bine era.Voi stiti ce fac eu in fiecare zi? iau copii si mergem la duplex.stau acolo cu ei sa se joace pana vine noaptea si eu ma intind la barfe cu vecinutzele mele.Asta merge acum cat e cald,dar la iarna?[soc] Hai ca m-am descarcat la voi[alcool] azi am o zi plina.vine nenea cu sistemul de alarma si cu aspiratorul central.m-ai tarziu vin aia de la electromenajere sa mi le schimbe.mi le-au adus sparte,zgariate,etc .le-am spus sa vina sa si le ia ca de nu le duc in fata magazinului.azi cica vin sa-mi aduca altele. ce meci e astazi? joaca steaua? aoleu am pus-o! ma dispera colegul daca joaca steaua.ma pune sa ma uit la meci cu el la telefon.[bang] tzuc.o zi super la gagici.[ispita] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca nu am scris mai repede. Rezultatele doar doctorul de familie. Cica le va primi pana saptamana viitoare In afara de anumite comentarii...nimic. La Tony ne-a intrebat cum ne-am dat seama ca ceva e in neregula la mine cum de m-a trimis asa tanara sa-mi fac mamografie. O sa vedem Mai povestim. Nu sunt foarte vesela... Azi merg cu Tony la Day care-ul la care am lucrat sa ii multumesc managerei ca a dat referinte pt mine pt jobul asta. Normal ca am luat o cutie de cioco si merg sa-l vada sip e Tony ca nu l-a vazut de un an. Olga Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta. Albert Schweitzer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga lasa ca o sa fie bine. Inseamna ca o sa ne anunti repejor si pe noi care sint rezultatele. [pup]-ici lui Tony. Cami bag sama ca esti greu de multumit [:D]. Ba vrei soare, ba ai soare prea mult, ba ai vecinul negru, ba astia sint prea sclifositi, ba alea birfeau si acum nu ai cu cine. [:D] si zici ca nu stii ce-o sa faci la iarna ? Pai noi aicilea ce sintem, nu prietenele tale de suferinta ? [:p] Monica cum mai merge treaba fara pampers ? S-a obisnuit Ruxi ? Ca eu cind e mai rece in casa, o duc la baie pe la ora 5, asa putem dormi toti linistiti, fara surprize si chemari ca s-a intimplat [;)] Cuscra vin pe la jumatatea lui septembrie, dar intereseaza-te daca ai unde, de vremurile calduroase/friguroase, ca auzii ca dimineata fuse rece rau de tot in tirgul Iesilor. Iote ca vorbesc ca Liana, m-am oltenit pe forum [alcool] Doina ce faci miine la Bucuresti ? Ceva vesti bune pentru Dan ? Miki io nu vin la tine, ca intii trebuie sa vii tu la mine [:D] Georgi sanatate soacrei si ai grija de care Danone cumperi [:p] Banana cum te mai simti ? Spune-ne si noua ce ai ? Restul unde sinteti ? Alina, Mirela, Bianca, Dana ch, Mmiha, Iuliana, Mikim, Simoooooooooooo, nu.-mi mai amintesc nik la ora asta [ups]
Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danelutza, merg la Bucuresti sa dicut cu cei care au de vanzare aparatele de recuperare.Am auzit de la o doamna care a cumparat de la ei, caci le dau si in rate.Merg sa vorbesc sa vad daca este asa, care este modalitatea de plata in rate, dar sa ma si instuiasca caci pana cumperi iti da pentru testare gratis pentru 30 zile aparatul.Una e sa vorbesc la telefon si alta sa vorbesc fata in fata. Mai merg si pe la niste firme sa depun dosare , poate ma ajuta cineva , nu stiu...incerc.Am lasat la o parte acum curatenia, caci prioritatea e DAN!!!Aceste 6 luni daca nu facem recuperare ca lumea ...nu e bine de loc... Voi ce faceti fetelor?Eu stau doua zile la Bucuresti ca sa pot cuprinde tot ce am de facut.Intru mai tarziu sa mai vorbim. [pup][pup][pup][pup][pup] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina bafta multa, sa dea Dumnezeu sa-ti dea vesti bune, adica sa poata fi achizitionat aparatul in rate. Cuscra ce face Robert ? I-a trecut diareea, sau e bolnavior ? [pup] Helauuuuuuuuuu, restul unde sinteti ? [neand]
Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url]
, poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, Danelutza stai nu [neand] ca sunt aici [:D] cu pampersul merge nesperat de bine [bis] aproape ca nu-mi vine sa cred...intr-o saptamana de cand i l-am scos nu am avut nici un accident...o trezesc la 7 chiar 7,30 acum sa faca la olitza...azi s-a trezit singurica si s-a dus [bis] sunt convinsa ca o sa se mai pishuleasca si pe ea...dar asta e...crestem noi mari. georgico, da' ce-are socrela de au internat-o? ai grija de ea sa se faca bine si nu uita sa nu-i cumperi Danone Olga, sunt altaturi de voi....Doamne ajuta sa fie bine. gabitza, ma bucur ca sunteti ok miki, cum fuse prima zi de munca dupa atat co? Doina, drum bun maine la bucuresti cami...lasa ca le dai tu pe brazda si pe cucoanele de-aici [:D] miha, va astept cu drag [:D] asa deci nu mai ai prajiturele [box] [:D] eu azi as vrea sa construiesc un tort masinutza, ai cumva idee unde gasesc reteta? ca asa poze am vazut pe la mai multe fete [:D] dar ma gandesc sa-l fac asa cum trebuie... eu azi am avut o "disputa" cu aragazul fiindca aseara am gatit pana tarziu si nu am maia vut chef sa-l sterg, apoi fetitza ruxitza a vrut sa iesim afara si i-am ascultat ordinul [:D] acum ii pregatesc de culcare sa am si eu cateva ore de liniste [:D] va pup pe toate si sunt prin zona [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io tot prin zona[biz] [url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76543"]Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url] "Nimic nu-i imposibil!" [url="http://community.webshots.com/user/lianadimi"]Nasica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...