Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (134)


Recommended Posts

Liano ma urmaresti [:D], stiu ca tu ma "ubesti si daca sint uluta" [il] Miki eu am zis ca te astept [;)] Georgico dar smintina ai amestecat-o cu Danone ? [:D] Cami azi e sf.Alexandru, deci e zi onomastica [^]. Cit despre tine, nu esti sclifosita, dar vrei prea multe [:D], si eu vroiam multe... dar m-am resemnat, ata ete [alcool] Monica cum se simte Alex ?
Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ange eu am cautat la catalog si nu am gasit nici un sarbatorit luna asta[alcool]
Da' io ce m-is mey? [zz]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor(dupa o noapte nedormita la activ) [bang] alex se simte binishor de vomat nu a mai vomat dar nici nu a mancat nimik, doar a baut ceai si apa...acum am pus sa-i fac niste paine prajita sa-i dau cu ceai si branzica...azi noapte a facut de 2 ori kk diaree(dar nu mult doar asa....f putin) ma gandesc sa nu fie totusi de la sup ala cu metoclopramid...o sa vad, urmaresc in continuare deocamdata incerc pe regim daca nu merge bag imediat un medicament si pentru diaree... multmumesc pentru urari La multi ani! si din partea mea celor cu numele de alexandru, alexandra sa fiti sanatosi si sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti multumesc pentru aprecierile ref prajiturele,nu-s asa frumushele ca ale voastra da's ale mele si pot gusta din ele [:D]... de-acum incolo promit sa chem sotul sa faca poza prajiturilor ca m-a criticat cand le-a vazut cica alea-s poze facute din avion? [:D] Doina, ma bucur ca ai ajuns cu bine...bafta! miha, tu esti sarbatorita mey(cami zicea ca nu-i nici un sarbatorit) [:D] cami, bafta azi la stomatolog...ea e fetitza desteapta si isi da seama ca merita cateva luni cu ap in guritza olga, ce-ai facut la dr? georgi, spor la cumparaturi danelutza, ce mai face pitica? ioana cum se mai simt prichindeii? miki, bine ca mai ai libere dana, cum te simti? va pup pe toate si ma duc sa-i dau sa pape bolnaviorului mic sper sa nu mai vomite...sa-mi tineti pumnii monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni tin pumnii. Danelutza n-am amestecat-o mey.I-am luat smantana Lactag.Macar la Danone au zis ca-i in regula.La Lactag...cine stie?Ca n-au analizat-o inca sa vada nivelul de dioxina [:D] I-am luat analizele Stefaniei.Negativ pe toata linia [bis].Maine merg dupa avizul de integrare in colectivitate si fis de vaccinuri la medicul de familie.Atatea hartzoage si drumuri...[bang] Am facut papa si acum lenevesc.Nu mai dorm ca pe urma nu mai am somn la noapte. Pupici pe botici Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] LMA[s] sarbatoritilor de azi. il avem si noi pe tati si daca tot e bal, o serbam si pe alexa [cheers] sunt aici gagici, dar din lipsa de timp n-am avut timp sa va scriu. toaaata ziua bananaim la plimbari, la scirbici... si mai nou de ieri...ne cautam apartament[bis]. a dat DD si s-a luminat si socrela si ne-a dat dezlegare sa-l vindem p'asta in care stam acum, ca deh era al ei[alcool] si cu un credit ipotecar ne luam unul mai mare cu 4 camere. suntem asa happy! cami, lasa mey sclifositii ca se dau ei pe brazda [;)] ia fa-le o oala de spaghete si o praji sa-i vezi ce-or sa bage nasul la voi in curte. miha, tu cind intri in contzed de sarcina? banano, dadu sfintu' si ai mers si tu la dr. ti-am zis ca daca stai o sa ajungi la ER [;)] georgi, bafta in noul an care incepe. acum altfel te vede lumea, ca doar esti titulara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Alenxandrilor si Alexandrelor! banana multa sanatate. Ai grija fata de tine ca daca tu nu ai... Te pup. Cami eu i-am zis doctorului de familie de durerea de san stang pe care o am de 3-4 luni, m-a palpat a simtit ceva m-a trimis la gine, ginecologul a simtit ceva suspect m-a trimis la momografie, de la mamografie m-au chemat la ecografie. Cam asta a fost filmul. I-a ingrijorat ca e durere doar intr-un san, ca au simtit ceva, ca am febra 37.4- 37.8 de luni de zile, ca am slabit foarte tare. georgi faina soacra ai mei. Va duce grija, vezi? Miki sa treaca prima zi cu bine. Monica, Danelutza, Bi, Doina, Miha, Liana, Cami, Miki, Ioana ( apropo ce e cu ea?), Dana, Dana banana, Georgi va pupppppppppppppppppp Merg la curatenie. Olga Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta. Albert Schweitzer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alexa si mami
[hopsieu] LMA[s] sarbatoritilor de azi. il avem si noi pe tati si daca tot e bal, o serbam si pe alexa [cheers] sunt aici gagici, dar din lipsa de timp n-am avut timp sa va scriu. toaaata ziua bananaim la plimbari, la scirbici... si mai nou de ieri...ne cautam apartament[bis]. a dat DD si s-a luminat si socrela si ne-a dat dezlegare sa-l vindem p'asta in care stam acum, ca deh era al ei[alcool] si cu un credit ipotecar ne luam unul mai mare cu 4 camere. suntem asa happy! cami, lasa mey sclifositii ca se dau ei pe brazda [;)] ia fa-le o oala de spaghete si o praji sa-i vezi ce-or sa bage nasul la voi in curte. miha, tu cind intri in contzed de sarcina? banano, dadu sfintu' si ai mers si tu la dr. ti-am zis ca daca stai o sa ajungi la ER [;)] georgi, bafta in noul an care incepe. acum altfel te vede lumea, ca doar esti titulara.
Bravo Alinutza.Deci nu mai strangem albine pt socroshenia ta ca s-a facut cuminte [:D] Unde-i Andora sa bage 2-3 vraji la cazan ca anul trecut eram eu cu cautarile si ea ma incuraja asa. Cat despre scoala...stai sa vezi...Astept sa vad ce orar imi fac anul asta si apoi ma fac si io a draq.Ca anul trecut mi-a bagat tipul cu orarul pastila ca-s suplinitor.Sa-l vad luni cand o sa-i falfai decizia de titularizare in fatza [:D] Olga [pup].Soacra-mea...se protejaza pe ea mey.Mi-a zis sa nu-i duc Danone la spital ca are dioxina in el.Si nu i-am dus.I-am dus altceva.Intre timp...Danone e bun.Nu stiu aia pe care i-am dus-o eu [:D].Bafta ei [:D]. [pup] si sanatate.Sa vii cu vesti bune.Tony ce face? Cami vorba Alinei.Ia baga tu un chef cu cupii de pe strada si sa vezi atunci...[pup].Da-l incolo de parchet ca oricum se zgaria...Io am invartit deja mobila pri casa de cand m-am mutat si se vede [:D].Nu-i bai.Se schimba ca si-asa intervine plictiseala (spre disperarea colegului , bineinteles [alcool]) Iar va pup? Nu va mai pup. [:D] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revin, ca uitai de ioana:( multa sanatate pufosilor! o copro nu ati facut? ca sigur e viroza, sau microb ceva, de nu vrea sa plece dupa atitea zile. georgi, senx de incurajari! de gasit nu-i bai gasim , asta in care stam tre' sa-l vindem mai intii. ateptam sa se trezeasca copila si avem intilnire cu ccc copiii la Mc'[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...