Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (134)


Recommended Posts

Danelutzo as vrea eu sa stau pe [consti] dar eu am o adevarata problema cu chestia asta [bang] iau tarate cu germeni de dimineata, inghit boabe de orez pe stomacul gol, beau apa cu lamaie...cel mai adesea dulcolax cand vad ca nu am sanse cu nimik... deci daca ar fi sa-mi petrec macar o noapte acolo chiar nu m-as supara [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Monica eu in urma superdietei de pe forum am rezolvat problema. Incearca cu jumatate de litru de apa pe stomacul gol, iar micul dejun il iei dupa jumatate de ora. Dar asta trebuie sa faci in fiecare dimineata si sa maninci multa salata.
Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am incercat cu de toate inclusiv cu apa...nu a mers 2 sapt a fost super ok cu taratele mele dar probabil ca s-a obisnuit si cu asta si nu mai tine...la o perioada de timp iar trebuie sa trec pe altceva... ma bucur ca tu ai rezolvat problema mihaaaaa....[alcool][ispita] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Astept aci paharele [:D] Olga [pup].Bafta maine si fii optimista.Si curajoasa.O sa fie bine. Monica vrei sa-ti zic eu de un laxativ super? [:D]Cafeaua insotita de o tigarica [fum].E motivul pt care nu ma pot lasa de fumat [bang].Daca ma las de fumat...ma las si de [consti] Va [pup] pe toate.E socrosenia pe la mine [:D].O doare piciorul si maine merge la dr.S-o las sa doarma?Sau sa-i clantzan tastatura in creieri puuutin [:D]??? Hai mihaaaaaaaa... Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

georgi [pup] multam de sfat [:D] vorba lui taica-miu ...m-am lasat de fumat cand aveam 15 ani [:D] am incercat sa trag dintr-o tigara dar nu s-a prins de mine...nu-mi place...nu-sh ce-am [:D] chiar daca imi desfiintez [consti] si tot nu ma apuc de fumat [:D] eu cred ca de la cafea ti se trage nu de la pipa [:D] hai miha cu [pahar] ca o doare piciorul pe soacra lu' georgi si daca-i tzacane tastele si n-o lasa sa doarma o apuca si durerea de cap [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...