Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (134)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am terminat [cafea]. Prima care se trezeste sa puna in cesti [:D] Moni, Doina multzam de praji. O sa-i fac si eu o poza soatzei cand e in chiloti [:D] Miha bafta azi la medic. Banana sper ca te simti bine azi Danutza ce-ai facut ieri? Bia ce faci? Olga, Cami cum e vremea la voi? la mine e frig. brrrrr Mirela nu te-am prins online. m-am trezit mai tarziu azi Georgi ce faci? cum a fost la gradi/ scoala? Mmiha pe unde esti? Alina cum e in concediu? Ioana ce fac pititcii? cum a fost prima zi de gradi pt Alesio? Danach scuze. mi-a zis soatza ca vorbit cu tine. data viitoare nu te ratez Gabitza cum e in noul apartament? ce face burticutza? Liana bafta la invatat si alte cele Va doresc o zi minunata. Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky, m-am trezit eu si pun in cesti [cafea][cafea][cafea][cafea] Monica eu aseara am plecat la somn dupa ce se tot deconecta netul[bang][bang][bang]azi merg sa vorbesc cu cei de la firma de net, caci merge foarte prost si daca sun la ei nu rezolv nimic... Bianca ce face micutul?mai are febra de la vaccin?tie ti-a trecut raceala? Dana ce faci? te simti mai bine?medicamentul cel mai bun esti TU!la mine a mers!!! Mirela , Olga nu mai spuneti nimic? Danach, nu mai intri sa povestim? Liana cum merge cu invatatul? Danelutza ce faci? Ange mai ai cu aranjatul? ce mai faci? Miha cat mai mergi la serviciu? Ioana ce face Alesio, ii place la gradi? La noi este racoare acum si au anuntat ploi iar[bang][bang][bang] Eu dupa ce beau cafeaua o sa merg putin la banca si la firma de net, apoi o sa mai fac treaba prin curte pana nu incepe ploaia...poate ne ocoleste... Va pupppppppppppppppppp! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] sexoaselor! Eu sunt tare suparata ca Alesio imi tot zice ca nu mai merge la gradi...[:(]!E tare greu...[:(]....azi i-am promis ca-l aducem mai repede acasa fiindca nu vrea sa doarma la amiaza acolo(de fapot deloc nu vrea sa doarma)[:(].... Asa ca n-am chef de nimic...[:(] [pup] Eu [url="http://www.pufymic.info/thumbnails-37.html"]Gandacii[/url] [url="http://picasaweb.google.com/pufymic"]Tot ei[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/8892421@N05/"]Si iarasi ei..[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]AJUTATI-O PE SONIA![flo][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana nu mai fi suparata [pup][pup][pup]usor , usor o sa se obisnuiasca.Copii mei la fel faceau cand ii duceam la gradi, mai ales Dana si Cata ca mergeau amandoi mai si fugeau si ce ii mi cautam???Hai fruntea sus!!!!o sa fie bine !!!!dar cu rabdare multa su depinde de cat de buna este educatoarea ca sa il atraga!!!![pup][pup][pup][pup] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza. in primul rand vreau sa zic ca sambata ma mut!!!!!abia astept...asa ca de maine pana luni il expediez pe stefan la moeciu cu ai mei. nu am apucat sa va citesc, ca nu am timp...[:I] o perioada nu voi avea net...asa ca ne mai auzim cat de curand, sper eu.... eu sunt bine, burticutza creste...mai avem nitel...[cool] pupici si sanatate tuturor.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] Eu sunt complet intoarsa pe dos...Am fost cu Robert la analize si n-a reusit sa-i ia decat o eprubeta de sange pentru un set de analize. Pentru cel de-al doilea ar fi trebuit sa-l mai intepe o data si n-am mai vrut,ca deja era vanat. [q] Sper acum sa se descurce alergologul numa cu un set de analize. [:D] Pe langa astea mai am niste probleme personale...Sper sa-mi revin repede... Gabi,spor la mutat in casuta noua. [pup] Dana e suparata pe noi? [ups] Ioana,cica asa e la inceput si dupa aceea se obisnuiesc. [:(] Acus incepem si noi si tare-s curioasa cum va reactiona.Oricum,noi am ales programul scurt,sa vedem cum reactioneaza si cum se acomodeaza. Monica,sa-mi dai si mie reteta ta de minciunele. [;)] Banana,cum iti mai este?Cum te mai simti?Cu tensiunea cum stai? Va pup pe toate si o zi minunata tuturor. [pup]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha,hai mai!!! cum asa.tu nu stii ca nu ai voie sa te superi mai ales in perioada asta? lasa problemele sa te necajeasca dupa sarcina[pup] miki,e asa si asa.nici frig dar nici cald.ieri 22° si in weeek. au anuntat 27-28°[pk] doina,nu am terminat de aranjat.doar camerele copiilor.in rest imi lipsesc perdele,zugraveala,mobila[bang] acum prioritar este subsolul.lucram de zor la el.mi-am aranjat eu cat de cat dar pana o voi faceo pe gustul meu mai dureaza.de,finantele![:D] pufy,ma faci sa rad.imi permit sa-ti dau un sfat fiind in domeniu si trecandu-mi prin "mana" n parinti ca tine.Cand il duci la gradi ii explici ca-l duci la "jobul" lui si ca acolo va avea fun si niciodata nu merge cu santajul genul ("daca stai la gradi iti ia mama o inghetata la plecare") si nici cu promisiuni "azi jura mama ca la 12 sparge poarta gradinitei si te ia" [alcool] Orice "nou" e dificil.inspirai incredere si incearca faza cu `jobul" ca mami si tati si ai sa vezi ca tzine. Peste toate tu trebuie sa fii convinsa ca acolo ii este bine si tu trebuie sa fii cea care ii inspira incredere si buna dispozitie.Nu fii crispata,incordata,nervoasa,uda toata atunci cand il lasi la gradi.Tantele alea de la gradi sunt 9sau ma rog ar trebui sa fie) niste profesioniste si in max 2 sapt de frecventa zilnica copilul va cere singur "gradi".mult curaj![:D][pup] azi merg sa-mi iau hota la bucatarie.cea care era pusa de constructor mi se parea mie ca face un zgomot si i-am fript un pumn de i-a zburat o elice.acum face ca rasnita de cafea.un zgomot infernal[bang] va tzuc si o zi faina[i] gaby,te compatimesc.eu m-am mutat de 2sapt. si tot intr-un mutat zici ca is[alcool] curaj si forta! "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha are dreptate Ange, incearca sa treci acum peste probleme ca fac rau lui bebe din burtica!!!!OFFFFFFFFFFF....dar stii si tu asta....hai ca trimit niste floricele poate te mai inveselesti putin [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Ange , inteleg, o sa le faci usor , usor, daca ar fi finante....s-ar face repede [pup][pup][pup][pup][pup] Fetelor pe unde umblati? eu am fost la firma de net si m-au facut....cica vin maine ca azi au defectiuni pe alt traseu[bang][bang][bang]i-am intrebat si eu ce fac? daca merge asa prost? cica sa astept [bang][bang][bang]Am o durere de cap, merg sa inghit o pastila ceva si sa stau putin.M-am enervat rau si asa patesc... Va pupacesc pe toateeeeeee!!!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...