Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (134)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neatza gagici.Si mie mi-a mers etul cu cocoloashe ieri [:D] si pana scriam ceva pica si tot asa..am renuntat.Sa vedem acum... Olga [pup].E bine ca esti optimista.O sa fie bine.Si la tine si la Tony.[pup] pe amandoi. Ioana sanatate la pitici.De cand am patit-o si eu cu ceva timp in urma...stiu ce inseamna...[pup] la voi. Cami sa va fie de bine in noua casa si sa aveti numai bucurii.Ai fost bestiala cu dushul si vecinul [:D] Danelutza ce ispravi mai face motzata?A mea e cam incapatzanata in ultimul timp...Cred ca simte ca-s ultimele zile de libertate totala [:D].De luni....adio libertate [alcool] Monica Ruxi ti-a facut surprize?Mai ai praji? Miki nu mai fi suparici.Spor la serviciu de azi [pup] Bananutza [pup] si sanatate muuulta.Fugi la dr daca nu ti-e mai bine.[pup] Doina trebuie sa apara si rezultate.Am citit subiectul de la generale.[pup] Gabi [pup] burtica Miha mi-ai chinuit soacra pana la miezul noptii [:D] Vorbind de soacra, ieri s-a internat.Azi trebuie sa ajung si eu pe la ea sa-i duc ceva de apa.Cica sa nu-i duc Danone ca a vazut ea la TV ca nu e bun [alcool].Se protejeaza fomeia [hot] Azi fiind sarbatoare...fac putina papa, putina curatenie...si program de voie.Dupa amiaza bag o tura de cumparaturi pt gradinitza.M-am linistit in privinta apei.Cica sa aiba fiecare copil sticlutza cu apa de-acasa.Deja imi faceam probleme ca Stefaniei ii ies niste chestii pe piele de la apa de la robinet. Hai ca m-am intins ca o placinta.Va [pup] si o zi faina Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!Eu trebuia sa pleca la Bucuresti azi dar am gasit mesaj pe telefon ca sa vin maine, asa ca ma conformez. Georgi stiu ca o sa apara , ca trebuie sa avem rabdare, doar nu au facut vraji in China si gata... Miky ma bucur ca au ajuns ai tai bine acasa!!! Monica, mancati prajituri? doar voi doua? Eu azi am doar putine de facut caci pregatisem mancare caci trebuia sa plec si fiind sarbatoare o sa ma mai odihnesc. Cine vine la cafea?[cafea][cafea][cafea][cafea] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] Mey...nu mai poftiti la prajiturile mele ca nu mai am...[grasa]..[:D] Daca vreti facem incolonarea...mergem sa o luam pe Miki si p-aia ajungem la Monica....[:D] Cuscra,abia astept sa veniti...[olala] Mai aveti putin...[bis] Ioana,sanatate multa la "gandacii" scumpi...[pup] Si Robert a fost cacacios de la prima ora,dis de dimineata,sper sa nu aiba nimic...
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...