Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

chirie ieftina in Bucuresti ?


elara

Recommended Posts

Incercarea moarte n-are. Asa ca incerc si eu.[:D] Poate cineva sa-mi spuna daca stie o chirie mai mica ( decat media, adica pretul pietei ) pentru o garsoniera in Bucuresti? Eu si iubitul meu vrem sa ne mutam impreuna. Suntem uimpreuna de 5 ani 4 luni si ne-am saturat sa locuim separat. [bang][bang][bang]. Fiecare locuim cu parintii, dar acestia nu au decat apartament cu doua camere si nu ne surade deloc ideea sa locuim nici la ai mei, nici la ai lui. Ne dorim sa fim singuri.[cina2][huta] [pathot] Inca nu e momentul potrivit ( din motive ce nu tin de vointa noastra ) sa ne casatorim, insa am vrea sa locuim impreuna. Va rog frumos sa-mi dati de stire daca v-a ajuns ceva la urechi. Multumesc frumos anticipat, chiar si pentru intentie, chiar daca nu aveti vesti bune.[flo] "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va multumesc frumos. [flo] Ma duc sa caut. Poate avem noroc, ca eu tot ce gasesc pe internet e numai la 100 de dolari sau cel mai putin la 80 de dolari. Pan la urma , daca nu gasimj cred ca va trebui sa acceptam situatia. "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...