Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebei dupa 35 de ani?


Recommended Posts

L-am nascut pe fiul meu la 32 de ani. Dar tare ma gandesc si o fetita dar numai cand Angelo v-a face vreo 4 ani, adica spalat, imbracat, mancat singur sau ma rog fara prea mult ajutor. Asta inseamna ca voi avea 36. Sa am curajul sau ba? Cu prima sarcina nu am avut nici o problema. Daca sunt mamici de aceasi varsta va rog sa impartasiti cu mine experientele voastre. Va pup. Diana mama lui Angelo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sora-mea a nascut anul trecut, la 41 de ani. a nascut natural, si totul a decurs normal. primul copil l-a facut la 25 de ani, deci acum 16-17 ani. copilul e o frumusete de baietel. ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei are 1 an si 10 luni, e singurul copil si implinisem 36 de ani cind s-a nascut. A venit pe lume intr-un sfert de ora (tot travaliul cu contractii graduate a durat vreo 1 ora si jumatate) de era sa nu ajunga doctorita (Octavia Ciurel - Cantacuzino, excelenta!)pentru ca era duminica si nu oricare, ci a Floriilor. Si mie care imi venise ideea sa nasc prin cezariana de frica virstei. Suntem bine sanatosi, e drept eu mai obosita pentru ca alerg dupa el toata ziua - e ca bagat in priza!!!! Noi ii psunem Argintel (de la "argint viu" - cind zici ca ai pus mina pe el, e deja departe) Anamaria si bb Andutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am 36 de ani si bebele meu e de vreo 3 luni in burta la mami.Cand voi maste voi avea 37 si cateva luni deja, si nu imi este frica. Chiar sotul se gandeste la inca unul. Cat de curand ca sa nu ne iesim din mana cu schimbatul scutecelor, caci el a fost singur la parinti si nu vrea ca si copilul lui sa fie singur. Asa ca poate am sa am vreo 40 atunci, dar tot am sa ma incumet sa-l fac. Mult succes. Liliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...